areczek00095

Sprzęgło wysoko bierze Case 5130

Polecane posty

Cześć, chciałbym zapytać co może być powodem tego że w 5130 z 93r sprzęgło bierze strasznie wysoko, praktycznie trzeba zdjąć nogę z padała żeby ruszył. Przy zmianie rewersu bez sprzęgłowo rusza bardzo płynnie, bez żadnych szarpnięć. Można to jakoś wyregulować?

Mikos22    4

Jeżeli masz sprzęgło sterowane linką to z tyłu na moście przy zaworze gdzie dochodzi linka jest regulacja, możesz spróbować podregulować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jimmy22
      Witam. Mam problem w case mx 135 z miękką osią. Problem polega na tym, że jedna strona opada i za chwile znów się podnosi. Może być to wina siłownika czy szukać przyczyny gdzie indziej? Plus wyświetla mi się błąd 9 na podnośniku, co on oznacza?
    • Przez kurzyn198
      Witam wszystkich
      Posiada ktoś z was schemat elektryczny do Case Mx 135. Padły mi kierunkowskazy, bezpiecznik jest ok, przerywacz jest sprawny (podmieniałem ze sprawnego ciągnika), awaryjne działają, a kierunków brak.
    • Przez PiterParker
      Witam serdecznie. W moim niedawno zakupionym case 5120 po wciśnięciu sprzęgła i przekręceniu zapłonu kontrolka od układu hydraulicznego miga 5 razy. Generalnie ciągnik jeździ i pracuje poprawnie. Dwa razy tylko zdarzyło mi się że podczas cofania na maksymalnie skręconych kołach na 1 biegu i 1 polbiegu odłączyło jazdę i zapaliła się w/w kontrolka.  Po naciśnięciu sprzęgła i puszczeniu wszystko wróciło do normy i nawet jak chciałem spowodować to kolejny raz żeby zobaczyć w czym problem to już nie mogłem/ wszystko działało jak trzeba. Podobnie było innym razem innego dnia. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie zajrzeć i co sprawdzić ? Są tematy na forum w których użytkownicy zgłaszają podobny problem ale temat zawsze się urywa i do niczego nie prowadzi. Bardzo proszę o podpowiedź.
    • Przez roporolnik
      witam wszystkich forumowiczów i zapraszam do wrzucania materiałów pomocnych odnośnie modelu ih jx 60 . Sam poszukuję książki napraw do tegoż modelu lecz znaleźć nie mogę.  Najmilej widziane będa rysunki, schematy, instrukcje napraw i obsługi.  Myślę że w Polsce jest wielu posiadaczy tego ciagnika wiec wszelkie materiały napewno okażą sie przydatne.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj