artut1232

Massey Fergusson 6475

Polecane posty

artut1232    0

Czesc podczas kalibracji obrotów silnika w 6475 po delikatnym wciśnięciu pedału gazu, silnik wchodzi na duże obroty, ok 1500, wcześniej było płynnie, jak powrócić do wcześniejszych ustawien ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maseyferguson21
      Witam nie dawno zacząłem likwidować obejścia sterownika w moim mf. Po zlikwidowaniu wszystkich obejść zauważyłem ze nic nie działa i nadal po naciśnięciu sprzęgła pali się kontrolka ciśnienia oleju( dodam ze nie dawno wymieniłem pompę) przy odpalonym ciągniku. Oprócz tego nie działa obrotomierz (dokładniej czasami się włączy ale rzadko) Sterownik mam nowy wszystkie kable podpiąłem tak jak na instrukcji napraw było pokazane. Nie mam już pojęcia dlaczego tak sie dzieje bardzo proszę o szybka pomoc.
    • Przez Rolnikv2
      Witam mam bardzo duży problem ponieważ zacząłem zdejmować zwrotnice ale przy wyciąganiu kołka urwała mi się śruba w środku i co z tym zrobić .a muszę ją zdjąć ponieważ leci olej z obydwóch simeringów dodam że śruba była utwardzana 8.8 a nie idzie jej wykręcić wykretakiem 
    • Przez Roxer
      Dzień dobry, mam prośbę o identyfikację tego orbitrola w kombajnie zbożowym MF 30. Z kolumny kierowniczej bardzo mocno cieknie olej (górą), choć z działaniem wspomagania wszystko w porządku.  Z orbitrolami nie miałem jeszcze do czynienia, a ten dość nietypowej produkcji - z Jugosławii. W internecie o nim żadnych informacji, czy ktoś wie czy będę mógł go wymienić Danfossem który mam i mi zalega, czy po budowie zewnętrznej/zdjęciu da się stwierdzić czy ten zamontowany-Lifam też jest "normalnie otwarty"?

• Przez Claus
      Firma w której pracuję zakupiła kombajn MF Cerea 7278.
      1) Pytanie do użytkowników kombajnów serii Cerea: jaka jest ich rzeczywista wydajność (pszenica/kukurydza/słonecznik)?
      2) Wymieniłem filtry powietrza silnika, ale w układzie Datavision błąd filtra powietrza pozostał. Po włączeniu zapłonu, po 10 sekundach Datavision zaczyna emitować sygnały dźwiękowe, a ekran przełącza się na stronę, na której znajduje się filtr powietrza.
      Jak rozwiązać ten problem? Żeby system widział, że zmieniłem filtr.
    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj