Zaloguj się, aby obserwować  
adikpl1

MENGELE

Polecane posty

andrzej2110    535

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    1

Tak jest to chyba niemiecka firma ktora produkuje przyczepy samozbierające,sieczkarnie samobieżne i zaczepiane itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

"masz kukurydzy niewiele - kup se mengele" tak się u nas śmieją :(:)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
"masz kukurydzy niewiele - kup se mengele" tak się u nas śmieją :):)

 

dlaczego niewiele?? :( może "Masz kukurydzy wiele -kup se mengele" :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

niewiele - bo kupują stare jednorzędówki które się psują, naprawisz to wytrzyma jeden sezon i tak w kółko, hehe bynajmniej u nas tak bywa.

 

jest jeszcze jedno "masz kemperka - nasieczesz do wiaderka" :(


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

moja mengelka chodzi bardzo dobrze i się nie psuje. Musze zrobić jeszcze podbieracz do zielonek :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz kukurydzy niewiele - kup se mengele" tak się u nas śmieją :) :)

 

hej kolego, przeciez mengele ma jeszcze sieczkarnie samobieżne, nie wiem czy jeszcze je sprzedają ale widziałem kiedyś taką przy pracy model chyba "mamut" albo "mammut" (nie pamietam jak to sie pisze!) tak wiec mozna miec kukurki wiele żeby kupic mengele!! :)

 

 

 

 

uwaga: to jest moj 100 post! :):):(:)^_^:)

...taki maly jubileusz!! :)

 

Gratulacje! (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

o tym ja wiem że są sieczkarnie samobieżne Mengele, ale kogo u nas na to stać :) także piszę tylko o tym co się u mnie dzieje...

 

jeżeli u was taka potrzeba to możecie mówić "kukurydzy wiele - kupcie mengele" :( wcale wam nie zabraniam zmieniać :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Teraz już sieczkarni samojezdnych juz nie produkują (przynajmniej nie ma ich na oficjalnej stronie)

Mnie zaciekawiły przyczepy Mengele, wyglądają na masywne ciekaw jestem jak z wykonaniem i ceną. ;)

 

To mój 100 post

Jubileusz :) :rolleyes: :):D :lol: :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samesilver    5

mój znajomymiał największego mammuta mengelki i był zadowolony dopóki mu ktoś do kukurydzy nie przywiązał lemiesza wszystkie nożę poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

mengele fabrykant ktory mial 11dzieci najmlodsze dziecko chlopiec zostal lekarzem...w Auschwitz wycinal plody, zszywal blizniaki zabil wielu ludzi nigdy nie kupie brzydze sie....


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mengele fabrykant ktory mial 11dzieci najmlodsze dziecko chlopiec zostal lekarzem...w Auschwitz wycinal plody, zszywal blizniaki zabil wielu ludzi nigdy nie kupie brzydze sie....

 

... o ja pi...le!!!!!! to on z tych Mengele był??? niewiedziałem! myślałem, że to tylko zbieżność nazwisk!!! Rzeczywiście fuujjjjj!!!

Edytowano przez Pixel
Ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ma ktoś może namiary na sklepy z częściami do MENGELE???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

NIe jestem dokońca pewien,ale jako tako mengele już nie istnieje.Została połączona z jakąś inną firmą,ale nie powiem jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Tak sie składa że mam do sprzedania sieczkarnie do kukurydzy Mengele SF6500. 6 rzędów 1990rok sprawna gotowa do pracy. Jest ktoś chętny?


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj