Pablo366

Claas Jaguar 690sl nie działają niektóre funkcje

Polecane posty

Pablo366    0

Witam.

Pacjent to Claas Jaguar 690 sl z 1992r, problem polega, na tym, że nie działa funkcja podnoszenia i opuszczania hederu oraz funkcja podnoszenia i opuszczania komina.

Elektrozawory są sprawne, podając na nie napięcie działają.

Czytałem na forum, że ktoś miał już taki problem i okazało się, że uszkodzony jest "wyłącznik" który odpowiada za te dwie opcje, ale który to "wyłącznik" to nie wiem, nie mogę nic takiego znaleźć ani w internecie ani w kombajnie, chyba, że to chodzi o przekaźnik, ale nawet nie wiem który za to odpowiada.

Może ktoś miał taki problem, albo przynajmniej ma dostęp do schematów i opisów przekaźników.

I pytanie czy w tej sieczkarni elektrozawory są sterowane jakimś sterownikiem, czy tylko przekaźnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

A podnoszenie i obrót rury działa? Wyłącznik hydrauliki znajduje się obok przełącznika załączającego napęd sieczkarni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

A moze wiecie co jest ze przestała działać funkcja automatycznego opuszczania i przy opuszczeniu normalnym guzikiem heder opada strasznie powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Bezpieczniki i przekaźniki sprawdzony? Możliwe że przewody przy wtyczkach na rozdzielaczu nie mają dobrego kontaktu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

Okazało się że jeden akumulator był padnięty zmieniłem i jest okej ale dalej mnie to dziwi że odpalała cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj