Gabriel886

Hydraulika, olej, filtry JD 1850

Polecane posty

Gabriel886    0

Witam, 

Czy ktoś byłby mi w stanie pomóc jeżeli chodzi o dobór oleju hydraulicznego do ciągnika 1850?

Potrzebuje dobrać olej, filtry oraz dowiedzieć się ile oleju potrzebuje do wymiany. 

Bardzo wdzięczny był bym również za jakiś schemat gdzie jaki filtr oraz korek spustowy się znajduje. 

Dziękuję z góry za pomoc 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichalRaw
      Witam posiadam od kilku tygodni John Deere 3140 1993rok ciężko utrzymać go na drodze sam sobie skręca raz w lewo raz w prawo a czasem jedzie ładnie prosto co może być przyczyną 
    • Przez MichalRaw
      John Deere 3140 93rok kabina przejściowa jaki to model kabiny i seria ciągnika ? Jestem świeży i nic nie wiem na temat ciągnika szukam boczków błotnika tapicerki 
    • Przez krystiab
      Witam mam pytanie nie działa mi podnośnik w John deere 3140( reszta hydrauliki sprawna ) . stało się to nagle gdy odkręcę korek to słychać jak by olej się przelewał.Wie ktoś co może być przyczyna jakiś zaworek może się zatkał .Dodam ze nie dawno były wymieniane uszczelnienia tłoka i pokrywa została położona na uszczelkę i cieniutka warstwę silikonu 
    • Przez lesiak2344
      Witam mam problem ze swoim jelonkiem a mianowicie nie wiem gdzie podłączyć dodatkowy rozdzielacz do tura, gdy zasilanie wpiołem za regulatorem ciśnienia a powrót na zasilanie fabrycznego rozdzielacza to tur do góry podnosił świetnie(bo było cisnienie przed rozdzielaczem) tylko nie chciał opaść i podnosnik przestał chodzić,a gdy podłączyłem zasilacnie na trójnik przy regulatorze ciśnienia a powrót na powrocie głównego rozdzielacza działa z pewnym opóźnieniem i gdy działa słabnie reszta hydrauliki. Wiec gdzie go podłączyć zasilanie a gdzie powrót aby wszystko chodziło plynnie( było ciśnienie na rozdzielaczu)???
    • Przez seba836
      Wiecie może czy kupię osobno końcówkę do stabilizatora prawego z gwintem? Jak ją wyszukać osobno bo znajduje mi w całości JD 6520

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj