Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacek17    0

Witam mam pytanie do posiadaczy clasów chodzi mi o Claasa 96 z silnikiem mercedesa.Moje pytanie jest następujące czy w pompie wtryskowej wymienia się olej w tym kombajnie bo w instrukcji niema mowy o tym.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dralo5
      Witajcie.

Widziałem wątek już o 56 na forum ale nic szczególnego tam nie ma o nim.

Chciałbym się dowiedzieć czy silnik 80 km nie jest za mały do sieczkarni i hedera 3 m?
      Czy ktoś wie jaka jest jego wydajność w pszenicy? Wydajnością do jakiego kombajnu jest podobny?
    • Przez david093
      Witam, w claasie dominator 98sl zacina się automatyka opuszczania hederu ,raz działa 10 razy nie, przycisk ma joisticku  jest sprawny. Ma ktoś pomysł co to może być?
    • Przez Peron
      Wie ktoś, gdzie się spuszcza płyn chłodniczy z bloku w silniku Mercedesa, 6 cylindrów, rzędowy, turbodoładowany, w CLAAS Dominator 96???

Bo musze spuścić, a nie moge nigdzie znaleźć korka spustowego.
    • Przez modelarz
      Witam, mam takie pytanko czy w bloku silnika jest jakiś kranik lub korek spustowy. Dokładniej chodzi mi o silnik mercedes om 421. Czy może wszystki płyn zleci przez kranik w chłodnicy? Kupiłem do pare dnie temu i chciałbym wymienić płyn.
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez janek884
      Witam, jaki kolor RAL pasuje do claasa dominatora  92rok? . Chodzi o biały oraz zielony. Nie mogę nigdzie znaleźć takich informacji a nie chcę tych gotowych mieszanek z alegro 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj