Skocz do zawartości
DUCH1986

Przyczepa D-34H / rolnicza czy samochododwa?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DUCH1986    3

Nie znalazłem nic na temat takiego modelu na forum, więc zapytam tutaj.

Czy ktoś posiada taką przyczepę? lub homologacje do niej? Chciałem zarejestrować ją jako rolnicza, a na stacji diagnostycznej nie posiadaj żadnych danych na temat takiego modelu.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zarejestruj ją jako d-35, na tabliczce zamaż 4 tak żeby wyglądało ze to 5 i po problemie, a d-34 i d-35 wyglądają prawie tak samo.

Wiadomość z agroFakt.pl

DUCH1986    3

Problem w tym ze przyczepa jest od dawna zarejestrowana jako d-34H i chciałem żeby wpisali że jest rolnicza (wiadomo przegląd raz na dwa lata i za pół ceny), no ale niestety nikt nie ma informacji czy faktycznie jest rolnicza czy może jednak nie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie