artut1232

Massey 6475

Polecane posty

artut1232    0

Witam pacjent to mf6475 ciągnik kręci ale nie odpala silnik to Perkins dyna 4 kody błędów 1077, 174, 723 pomocy 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bonex157
      Cześć,
      Potrzebuje sie dowiedzieć jak można zwiększyć wymiary koła zamachowego. Przerabiam ciagnik na silnik ad3.152 i mam problem z tym kołem zamachowym. W moim starym silniku odległość od płyty silnika wynosi 5.3cm a w perkinsie 2-3 cm i w tym tkwi problem, co mogłbym zrobić  z tym? Z gory dziekuje za informacje
    • Przez Mortin
      Witam mam ferdka 6180 dynashift  120km 1996 rok. Problem pojawił się 3 dni temu jechałem ciągnikiem i nagle zaczęły migać na przemian A-C B-D nie działa rewers i nie mam wstecznego i podnośnik nie działa może miał ktoś podobny problem? Przepatrzyłem bezpieczniki wszystkie są dobre przepatrzyłem kostki czy nie są zabrudzone lub czy się jakaś nie rozpieła i nic takiego nie znalazłem i już nie wiem gdzie szukać jakby ktoś mógł coś doradzić. 
    • Przez Mikus47
      Witam posiadam Massey Fergusona 6180. Problem mam taki, że po przekręceniu zapłonu i naciśnięciu sprzęgła zaczynają migać kontrolki parami (A-C) zmiennie z (B-D) nie świecom się kontrolki rewersu oraz nie da się przełączyć pełzaków.
    • Przez marian508
      witam serdecznie poszukuje osłonę przednia dachu do massey ferguson 5445 zaznaczona na zdjęciu może ma ktoś

• Przez Maseyferguson21
      Witam mam problem ze swoim mf 3680. Nie dawno wymieniłem w nim pompę hydrauliczna i zacząłem likwidować obejścia sterownika. Wszystko działa oprócz wom do elektrozaworu idzie prąd i elektrozawór jest dobry lecz wom stoi w miejscu nawet nie drgnie (jest jakby zablokowany). Bardzo proszę o szybka pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj