Zaloguj się, aby obserwować  
Grabek

Bizon Z040

Polecane posty

Grabek    0

Witam serdecznie i dzięki z góry za wszystkie pomocne odpowiedzi, ale do rzeczy. Podczas wymiany oleju silnikowego w kombajnie urwał mi się przewód spustu, została pod silnikiem śruba 40 i nie mogę jej odkręcić żadnym sposobem z powodu trudnego jej umiejscowienia i jej wieku. Jak można rozwiązać ten problem bez wyjmowania silnika do to będzie ostateczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotr    16

sprobuj przyspawac klucz do urwanej sruby albo nakretke i ja odkrecac potem


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabek    0

pojechałem do najbliższego sklepu rolniczego kupiłem odrdzewiacz, wd-40 i klucz o nr 50;) i puściła w końcu thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kris148a
      Witam ,czy orientuje się ktoś jakim ciśnienie jest napełniony wyżej wymieniony akumulator hydrauliczny ?
    • Przez patrykc360
      Witam czy ktoś orientuje się gdzie można kupić lub czy jakiś producent na zamówienie zrobi klepisko oraz cepy  do bizona z040 .a może ktoś ma z tz. Starych zapasów😁😁
    • Przez YeLoN3
      Witam. Wiem tematow takich jest juz sporo ale odpowiedzi zadnej.
      Remontuje bizona i wymienilem pompe hydrauliczna, dzielnik strumienia i orbitrol. Problem jest taki ze krecac kierownica w prawo kola skrecaja w prawo, ale krecac kierownica w lewo kola tylko sie prosuja. Kierownica kreci sie o jeden obrot. Jezeli podniose tylna os to kola skrecaja sie normalnie. Jak zamienilem przewody przy silowniku sytuacja sie nie zmienila tez kola skrecaja w prawo tylko ze przy skrecie kierownicy w lewo a w druga strone kola sie tylko prostuja. Dzielnik strumienia zamienilem tak ze zamiast na rozdzielacze olej szedl na orbitrol nie pomoglo to tylko bardzo ciezko kierownica chodzila. Dodam jeszcze ze zwrotnice skrecaja lekko w rekach byly robione niedawno a silownik regenerowany teraz i jest prosty.
    • Przez beja
      Witam, Panowie jestem od niedawna posiadaczem Z050 i wiele częsci pasuje od Z056 ale niektóre np do hedera już nie. I tu moje pytanie czy macie jakiś namiar na sklep internetowy z częciami do Z050 ? W rolmaszu powiedzieli mi że na hurtowni już do nich nie ma.
    • Przez Majkel92
      Witam, 
      Prosze o poradę w sprawie montażu scinacza słomy w bizonie z050 która została zdemontowana z innego kombajnu.Nie wiem jaki jest to typ ani producent?
      Scinacz został zdemontowana bez ramy która przymocowana jest do kombajnu. Jeżeli ktokolwiek wie jaki to typ, gdzie ewentualnie można nabyć części potrzebne do montażu (jeżeli się jeszcze da) by zmontować to jak należy, lub posiada wiedzę jakich błędów niepopełnić podczas wykonania tej ramy, to proszę o informację😉. 
      Każda informacja się przyda. Będe ogromnie wdzięczny za pomoc.
      Załączam zdjęcia scinacza zamontowanego w kombajnie z którego był ściągnięty. 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj