MDSikor

John Deere 5080R VS Massey Ferguson 5425

Polecane posty

MDSikor    6

Trzeba zadzwonić do przedstawiciela. Ja ta ofertę dostałem jak się przymierzałem do kupna ciągnika.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja wiem ze za 5100R jest 48tys euro :) w promocji kursowej tak 170netto zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1222    2

A co sądzicie o dealerze z Mrocznia bo chcę tam kupić właśnie mf 5420 i inne maszyny mi on podał cene 40000 euro za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Widać korbanek ceny obniża. Jeszcze na jesieni ponad 42 tys za tą wersje krzyczeli. To cena ostateczna czy do negocjacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To jest standardowe wyposażenie. jakie opony? obniżana kabina? Cos dokupujesz z dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milek19941    0

Ja na twoim miejscy wybrał bym JD. Powinien on mieć dłuższą żywotność od MF, a za to MF mniej spali. Poza tym to niczym się więcej nie różnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Mam MF 95 kM od 9 lat i jeszcze się nie popsuł. Poza tym mam też drugiego 35 kM, który jest w moim gospodarstwie od 30 lat i oprócz małych awarii nic się nie dzieje i dodam że oba mało palą chociaż ten młodszy (mimo że jest większy) nie jest już taki oszczędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Robi różnice ale chciałbym zaznaczyć że taki stary ciągnik nadal się dobrze sprawuje. Wiem że nowe MF palą wcale nie tak mało. Dla porównania mam fendt 312 vario (125kM) i tego MF 95kM. Oba spalają tyle samo fendt nawet troszkę mniej. A przecież silniki perkinsa są oszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemooo    0

jeżeli mf np 5465-pali przy orce 13l na ha to dużo?Dodam mf 6 cylindrowy,125 km silnik sisu!!! :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

to nie jest dużo, ale mój fendt 125kM przy orce spala 10l. Ale jeśli on wybiera spośród JD a MF to ja bym wziął MF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemooo    0

Z tego co się orientuję to fendt nowy już wychodzi z silnikami sisu!

Ja miałem też dylemat JD 6830 vs MF6475,tylko jako główny w gosp!!! Wybrałem MF i nie żałuję!!! :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu86    0

a ja mam reno ceres 75 km i na ziemi klasy IV z pługiem 4x40 pali 13litrow :) a silniki z seri 54** to te same ktore sa montowane w fartrack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak czepiacje tych serwisantów od Korbanków normalni ludzi którzy zbytnio się nie znają.Owszem pogadać to potrafią ale coś naprawić to już miałbym zastrzeżenia.Nie będę robił kryptoreklamy ale skoro oni podobno biorą za dojazd to dlatego oni już do mnie nie przyjeżdzają.Przyjechali i pojechali i pojechali a chcieli skasować za dojazd. Oczywiście nie usunęli usterki więc im grzecznie podziękowałem i zrezygnowałem z zakupów czegokolwiek.Jakoś nie uważam by byli jakoś specyficzni w tym co robią. Tylu dealerów sprzętu w kraju, że można wybrzydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek6630    0

Witam.

Ja bym bardziej polecał JD niż MF w nowych MF bardzo psują się skrzynie wiem bo mam sąsiada serwisanta. Jestem użytkownikiem JD od 3 lat i jak narazie odpukać nic mi się nie popsuło mam na nim już 3500 mth. Po 1000mth zauważyłem u niego to że bardzo spadło spalanie paliwa nie wiem czy to jest wywołane ale jestem z tego bardzo zadowolony. teraz np. na zaoranie 1 ha pole pługami 5*50 spala mi 7,5 l paliwa tak średnio. Klasa ziemi 3. A przed 1000 na takim samym areał i na tej samej ziemi potrzebował 12L. Jeszcze to co w nich jest bardzo dobre to to że są na pełnej ramie i do tura jesto to idealne.

Naprawde polecam JD i na twoim miejscu bym się nie zastanawiał tylko z pewnością go wzioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

No to jakaś nowość z tymi psującymi się skrzyniami, ale skoro tak piszesz to pewnie prawda ;) tak samo jak spalanie Twojego JD, mamy tu na forum temat rekordy w rolnictwie, powinieneś się tam dopisać :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Reklama dżwignią handlu. Może to przedstawiciel jd na polskę się reklamuje. Na forum może pisać kazdy co chce. Biorąc pod uwagę ten postęp w spadku spalania po następnych tysiącach mth właściciel owego jd stwierdzi na forum, że teraz w jego baku paliwa przybywa w miarę wykonywanej pracy.

Żaden serwisant mf a nie powie, że się skrzynie psują w nowych modelach, bo one się nie psują. Nie wspominając już o tym, że każdy na ogół swoją markę chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez jurasman
      Do jakiego ciągnika może być te mocowanie tura Stoll FE 850 P???
      Może ktoś bedzie wiedział

    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj