5120CASE5120

Awaria napędu górki palcowej Anna z644

Polecane posty

Cześć wam O co tu chodzi  ? Co brakuje ? Co z tym zrobić? Wałek od górki leży cały czas na walku od stołu,myślałem żeby to nastawić  i przyspawać ale to chyba musi byc ruchome bo górka ma ustawianą pochyłość

20210831_195003.jpg

20210831_194731.jpg

marcin19071980    890

Masz wyrwaną obudowę łożyska. Żeby zrobić to tak jak trzeba najlepiej wymontować całą górkę.Obudowa wpadła do środka skutkiem czego górka straciła oś obrotu i opiera się na stole. Anna to debilny kombajn czego nie rozumiesz? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 5120CASE5120
      Cześć wam, wymieniam aktualnie śruby i tuleluje przód kombajnu czyli podnoszenie lemiesza ( od siłownika do taśmy) 
      Jakie macie ustawienie  koła i talerza jeśli chodzi o głębokość i odległość od taśmy?  Są to dwie śruby z każdej strony na klucz 19, widoczne na zdjęciu,  wyrobiło mi otwory bo było za luźno,  zastanawiam się vzy nie przełożyć obok? Lub rozwierce i zostawie tsk jak było,  i jescze pytanie po co ten pręt na zdjęciu który zaznaczyłem?  Do zastawki?  Tzn. Do gumy która pomaga rozdrobnić glinę i zatrzymuje materiał na taśmie?  . Mam kombajn drugi rok, wiem że na forum jest dużo o modyfikacjach anny,  ale co warto zmienić aby wydajność wzrosła i cierpliwość  do tej maszyny?  Do tej chwili zmieniłem napęd taśmy na hydromotor i aktualne powiększam zbiorniki do drobnych i kamieni,  przesuwam schodki  tak aby można było sypac kamienie  i małe ziemniaki do łyżki.  Także nad czym się jeszcze zastanowić?  Dzięki za pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam 

• Przez Brytan
      Witam wszystkich!
      Otóż nadszedł czas że do wymiany mam pas napędu koła wynoszącego (totolotek) i teraz szczerze mówiąc trochę mnie to przeraża ze względu na to w jaki sposób on ma być zmieniony. Dlatego bardzo bym prosił o pomoc tak krok po kroku jak zdemontować i zamontować ten pas .
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez włodek
      Cześć,
      Wymieniał ktoś z Was lemiesze z palcami w annie? Moje już są zjechane doszczętnie. Zamówiłem nowe. I według katalogu, lemiesz z palcem połączony jest jakimś sworzniem do roznitowania. Wiecie jak to wygląda? Zdjęcie tego sworznia widziałem ale to się po prostu wbija i tyle? Czy trzeba coś zaklepywać/nitować? 
    • Przez 5120CASE5120
      Cześć wam, czy ktoś kopie Anną Na rozstawie 75 lub większy?  Poszerzał ktoś Koło kopiujące?  ( wydaje mi się że widziałem  jedno zdjęcie z poszerzonym kołem kopiujacym ale nie mogę znaleźć), 75 cm bierze bez problemu czy kroje tną ziemniaki lub zbyt duża szerokość wysokość redlin utrudnia? 
    • Przez Rolnikv2
      Witam chciałbym się poradzić trochę na temat kartofli ponieważ wydaje mi się za sadzarka za głęboko posadziła kartofle i zastanawiam się czy one wyjdą bo od 16 kwietnia nie ma znaku 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj