Skocz do zawartości
wierzba1272

Oryginalne części Ursus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
wierzba1272    8

Witam przeglądając stronę Ursusa natknąłem się na informację, że Ursus produkuje części zamienne do ciągników

Mój odnośnik

Czy wiecie może, do jakich modeli dostępne są części, gdzie je można kupić(mile widziane linki) oraz, czy stosowaliście te częsci, i jakie macie opinie na ich temat?

pooch    58

fabryka Ursusa robiąca oryginalne czesci zamienne to Ursus Chelmno - można cześci takie kupić w kazdym sklepie czy to stacjonarnym czy internetowym ( opisane są, ze są to częsci producenta Ursus Chelmno).

Są na rynku jeszcze częsci po prostu w opakowaniach Ursusa z logiem (bez informacji, ze części są z Chełmna) - wtedy takie części to ni groma nie orginały tylko wabiki na klientów firm, które wykupiły sobie prawa do znaczka i loga Ursus.

Czyli reasumując - oryginalne ursusowskie części sygnowane są firmą Ursus Chełmno :)

kierol    0

witam zachęcam do kupowania oryginalnych części Ursus Chełmno, są niewiele droższe ale jednak dużo lepsze od chińskich zamienników zrobionych z "plasteliny". wielu sprzedawców nie posiada części Ursusa Chełmno ale ostatnio widziałem, że w Greene są i można nabyć bez ich łaski. Dla ciekawostki dodam, że Ursus Chełmno robi również części dla Zetora i Deutza co świadczy o jakości. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

wierzba1272    8

Co do części z Chełmna to coś tam słyszałem o tym że są lepszej jakości itd. A jakie w ogóle części produkuje Ursus Chełmno? U mnie w okolicy na składnicach ciężko jest na takie coś trafić. Wiadomo chińszczyzna tańsza, to i większy zarobek mają. A ktoś pisał że w Grene mają takie części, to prawda?

pooch    58

Jak pisałem znajdziesz w każdym sklepie internetowym.

Na www.sklep-grene.pl są i na www.farmexpert.pl (przeważnie delikatnie taniej)

Jakościwo są okej.

W swoich Ursusach stosujemy głównie części polskich firm właśnie Ursus Chełmno oraz Skrpol i na żadnej z nich się nie zawiodłem jeszcze :D

Tak jak kolega napisał, Ursus robi też części do innych ciągników niż ursus.

wierzba1272    8

No to muszę zobaczyć w Grene. Może warto będzie nadrobić kilkanaście kilometrów, i kupić porządne części. A jeszcze jakich firm polecacie części, oczywiście do Ursusów?

pooch    58

pooch    58

wydaje mi się , że tu rozmawiamy o częściach ursus :D

o porównaniach sklepów internetowych i całych ich asortymentów jest inny wątek :D

zurs    0

Rzeczywiście, już poprawiłem i wszystko chodzi.

Jesli rozmawiamy o Ursusie to prosze szybki przyklad:

Głowica MF3 Ursus

Farmexpert

Hurtownia Rolnicza

Poza tym jak kupowałem w hurtowni rolniczej to dostałem rabat od wartości 2%. Ale nie wiem ile jest dokładnie za jakie zakupy, pewnie gdzies pisze na stronie

Ale do farmekspert nic nie mam, nie maja tak drogo jak grene i tez pewnie sa w porzadku, po prostu nigdy tam nic nie kupilem, moze dlatego ze w hurtowni rolniczej maja mimo wszystko duzo szerszy asortyment, a ja kupowalem glownie do bizona

pooch    58

oryginałow porownania ciąg dalszy :D

zurs - a oto kalkulacja twoich linków:

818 + 36 wysyłka pobranie = 854

827 + 21 wysylka pobranie = 848

a rabaty, kto umie wszędzie jeszcze wywalczy :D

ja tam też nie mam nic do tych wszystkich sklepów, robię zakupy w grene rzeczy których nigdzie indziej nie ma, robię czasami zakupy na allegro, robie zakupy i w farmexpercie , a i zdarza mi się jechać do sklepu pana Rysia parę kilometrów od domu :D

sklepy powstają tylko dla naszej korzyści :D

kris14    259

Mam pytanie, czy części w fabryce Ursusa można kupić osobiście na miejscu? Jest tam jakiś dział z częściami?

Tak samo czy zestaw wspomagający TUZ do 4514 można kupić w fabryce od ręki?

Farmexpert    51

Informacja do wszystkich zainteresowanych :)

Po pewnym czasie nieobecności na rynku pojawiają się oryginalne, najwyższej jakości, wyłącznie krajowe - części firmy URSUS.

Wprowadzamy je sukcesywnie do naszej oferty.

W razie pytań co do identyfikacji oryginałów proszę o informację.

Dla przykładu:

szczęki hamulcowe 360

http://farmexpert.pl/szczeka_hamulcowa_kpl_2x_przeciwbiezna_2x_wspolbiezna_c_360_oryginal_ursus_produkt10585.aspx

piasta napędu sprzęgła 385

http://farmexpert.pl/piasta_napedu_wom_sprzegla_18_frezow_6_cyl_c_385_oryginal_ursus_produkt10577.aspx

zurs    0

Informacja do wszystkich zainteresowanych :)

Po pewnym czasie nieobecności na rynku pojawiają się oryginalne, najwyższej jakości, wyłącznie krajowe - części firmy URSUS.

Wprowadzamy je sukcesywnie do naszej oferty.

W razie pytań co do identyfikacji oryginałów proszę o informację.

Dla przykładu:

szczęki hamulcowe 360

http://farmexpert.pl...odukt10585.aspx

piasta napędu sprzęgła 385

http://farmexpert.pl...odukt10577.aspx

ooooooooo, a gdzie produkują te oryginalne części? na linii montażowej wysłanej do Indii? czy małe chińskie rączki dają radę? to już jest bezczelne aby robić z ludzi ciemnotę i wciskać im takie brednie :/ z Ursusa został tylko Ursus Chełmno, który pewnie wykituje przez takie podróbki i zagrania poniżej pasa. Ktoś ma złamany kręgosłup moralny, brakuje mu wstydu i jedyne co go obchodzi to kasa uzyskana kosztem rolnika. Jesli ktoś kupił licencję to nie oznacza, że ma oryginalne części, ale że może je oznaczać jako oryginalne. Kapitalizm w najgorszej postaci, ot co

Farmexpert    51

Panie Zurs, a skąd Pan posiada takie informacje ?

Przykro mi, ale jest Pan w błędzie.

Przed zakontraktowaniem od obecnego dostawcy cześci zamiennych marki URSUS dokładnie sprawdziliśmy wszystkie wymogi dotyczace polityki jakości narzucone przez właściciela marki - firmy Polmot Warfama.

Proszę uwierzyć, że jeżeli jest napisane przez nas, że części zamienne są najwyższej jakości, wyłącznie krajowe to takowe właśnie są.

Marka Ursus ma sie kojarzyć z jakością i zaufaniem - stąd wymogi jakosciowe są bardzo, ale to bardzo wysokie i ciągle monitorowane.

W tym wypadku posiadanie licencji - wiąże się z wielką odpowiedzialnością.

Także z przykrością stwierdzam, że Pański post mija się z prawdą.

Zapraszam wkrótce do zakupów, wszystko jest do sprawdzenia i przekonania się.

Roki212    83

A co dzieje się obecnie z zestawami naprawczymi Ursus Chełmno z Gorzyckim tłokiem, mało gdzie można je dostać? Przestali już produkować?

Farmexpert    51

Na chwilę obecną się skończyły :)

Nie wiem czy będą dostępne pod logiem Ursusa czy wypuści serię firma Mahle Krotoszyn.

Roki212    83

Czyli wychodzi na to że było małe zainteresowanie nimi chyba ze względu na cenę

rafalfalk1    3

nie ma już orginalnych dobrych części.ostanio kupiłem głowice do zetora 7211 produkcji chełmno i wszystkie gniazda do szlifowania w tym jedno do frezowania się nadawały.dodam że szczelnośc naftą była badana i od razu leciało-takie to szczelne było.uważam że we większości zakładów ci fachowcy kit w oknach powinni obrabiać a nie częsci.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się