Polecane posty

Mateusz100    3

Witam. Chiałbym sobie założyć wyjście hydrauliczne we władimircu T25 i teraz mam pytanie. W kabninie jest orginalnie dźwignia od tego ale gdzie z tyłu jest jakiś zaślepiony wąż lub rurka w ktorym miejscu sie znajduje aby wkrecic gniazdo hydraulicnze czy coś?  Dodam jeszcze ze to władimirec z 1977 roku jeden z pierwszych bo te nowsze miały wyprowadzone do tylu widziałem rurki i zakrecone śrubami a u mnie tego nie widzę. Proszę o jakieś zdjęcie lu pomoc. Dziękuję z góry.

tommy83    76

Jak dobrze pamiętam (a pamieć może zawodzić bo to było z 15 lat temu) w moim egzemplarzu tylko jedena rurka od hydrauliki była wyprowadzona tylko do połowy podłogi, a drugie było zaślepione w rozdzielaczu. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NevarT25
      Witam dziś podczas podorywki jak jechałem na 4 biegu zaczęło mi coś stukać w skrzyni od razu sprzęgło i przerzuciłem na 2 też to samo(skrzynia starego typu na dwa lewarki) i tylko dzije sie to na tych dwóch biegach na innych jest wszystko ok. Czy mógł się gdzieś jakiś tryb ułamać, przeskoczyć nie wiem co; i chyba nie obędzie się bez rozbierania skrzyni? Chyba że ktoś ma jakiś pomysł, z góry dzięki.
    • Przez andrzejz78
      Witam

Przyszła pora na wymianę pompy wtryskowej Wolne obroty przestały istnieć i albo ciągnik gaśnie albo rozpędza się w okolice średnich

Na pewno już nie kupię oryginalnej Mam dosyć problemów z ustawieniem wolnych obrotów Chcę kupić jakąś rzędową tylko nie wiem co wybrać

https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-t-25-ruski-rzedowa-ukraina-nowa-CID757-IDfdZTb.html
      https://www.olx.pl/oferta/t25-pompa-wtryskowa-wladimirec-30-stka-CID757-ID7hmab.html#84a80062ad;promoted
      http://allegro.pl/t-25-pompa-wtryskowa-t25-wtrysku-paliwa-paliwowa-i6942290412.html#thumb/1
      http://allegro.pl/pompa-wtryskowa-t25-rzedowa-wladimirec-i6948495985.html#thumb/5

Brać polską od C-330 czy lepiej zza wschodniej granicy?
      Co myślicie o tej z dodatkową linką do gaszenia?
    • Przez James124
      Witam,mam problem z moim wladkiem,wymieniono w nim cylindry, tłoki, głowice,pompa po regeneracji,zmienione końcówki wtrysków,wtryski po sprawdzeniu,pierwszy niepokojący objaw pojawił się podczas ciągnięcia PUSTEJ przyczepy ciągnik zgasł i nie chciał obrócić wałem tak jak by się zatarł,jak trochę ostygł odpali bez problemu wypluwając wielką chmurę czarnego dymu potem działał normalnie aż do wczoraj ,zatarł się alternator ściągnąłem pasek aby przejechać parę metrów, po odpaleniu z komina i spod maski kuuupa dymu i kompletny brak mocy, zauważyłem jeszcze duża ilość oleju w kolektorze ssącym i w tej róże od filtra.Czy ktoś wie co może być nie tak?czy ściągnięcie paska i odpalenie silnika na 30sekund bez wiatraka mogło spowodować przegrzanie?

• Przez pronarek
      Malowaliscie T25 napiszcie o problemach które was spotkały i jaki kolor wybrac na władzia bo bede malował w niedługim czasie swojego A i mam pytanie nie wiecie czy da sie wymienic uszczelki w kabinie ???(kabina czeska)
    • Przez Mateusz_6340
      Witam, uprzedzając głupie odpowiedzi, wiem Tur w T-25 brzmi śmieszne ale niestety budynek wymaga małego ciągnika, bo dużym się nie wjedzie. Na pewno tur musi mieć 3 sekcje i euroramke. Jeśli ktoś ma jakiś fabryczny tur z samopoziomowaniem w T-25, c330 czy c360 to chciałbym zobaczyć foto jak się prezentuje 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj