mr1997

Case 5130 problem

Polecane posty

mr1997    9

Witam mam problem z case 5130. Problem polega na tym że ładowacz podnosi wolniej gdy skręca się kołami lub hamuje. Dodatkowo po rozgrzaniu działa wolniej hydraulika, z podnośnikiem nie ma problemu działa nawet na rozgrzanym oleju. Ciagnik potrafi także wybić bieg przy ruszaniu wtedy trzeba naciskać sprzęgło.  Czy problem leży tylko po stronie pompy? Ciśnienie na wyjściach to 160-170 bar

Adam54321    0

ciagnik wyrzuca ci bieg z powodu zbyt niskiego cisnienia w skrzyni lub uszkodzenia czujnika który załacza cisnienie na jazde

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Buczkowskilukasz
      Witam.podczas talerzowania zapaliła mi się kontrolka od ciśnienia szkrzyni.Hydraulika przestała działać,miałem tak ostatnio ale po kilku odpaleniach ciągnika wróciło wszystko, ale po dwóch dniach znów się pojawiło.wczym może być problem. Są trzy filtry.
    • Przez Buczkowskilukasz
      Witam.podczas talerzowania zapaliła mi się kontrolka od ciśnienia szkrzyni.Hydraulika przestała działać,miałem tak ostatnio ale po kilku odpaleniach ciągnika wróciło wszystko, ale po dwóch dniach znów się pojawiło.wczym może być problem. Są trzy filtry.
    • Przez Olek75
      Witam...proszę o poradę..kombajn volvo s 900...przy skręcaniu kierownicą, podnoszeniu hedera układ hydrauliczny piszczy. Znalazłem gdzie kapie mi olej (przy siłowniki) dokręciłem, dolałam oleju i nadal piszczy..tak jakby układ był zapowietrzony...czy mogę go jakoś odpowietrzyć czy to może być inna przyczyna? Pozdrawiam 
    • Przez Hygdys12
      Witam wie ktoś jak się nazywa prawidłowo ta laga co wchodzi do środka silownika? I gdzie  mógłbym taką kupić  do massey ferguson 690?

• Przez PatrykK2000
      Tak jak w tytule, gotuje się hydraulika przepływ przy siedzeniach kierowcy odkręcony do pełna prasoowijarka vicon rv 2160 balepack przy bloku hydraulicznym podczas działania wydaje jakieś syczenie jakby blokowała się hydraulika. Owijarka działa dopiero na 500 obrotach wałka czy to normalne? Może miał ktoś styczność z tą prasą i wie co jej dolega?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj