Mateusz_6340

Tur do T-25. Jaki wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz_6340    23

Witam, uprzedzając głupie odpowiedzi, wiem Tur w T-25 brzmi śmieszne ale niestety budynek wymaga małego ciągnika, bo dużym się nie wjedzie. Na pewno tur musi mieć 3 sekcje i euroramke. Jeśli ktoś ma jakiś fabryczny tur z samopoziomowaniem w T-25, c330 czy c360 to chciałbym zobaczyć foto jak się prezentuje 

Kirshenbaum    0

Agromasz Mrągowo produkuje Tury Do Władka T-25 z euroramką, 2/3sekcje do wyboru i samopoziomem z ładowaczem bodaj Ł-107 lekkim miarę fajnej kasie jutro mogę podesłać zdjęcia jak chcesz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dwigatiel
      Witam muszę odkręcić pompę bo gwint od spustu oleju się zerwal i ktoś wbil tam kawałek drewna. odkręcać ta nakrętkę w środku?

• Przez ReverS07
      Witam! 
      Mam kilka pytań. Co do czujnika temperatury w t25 to jest problem bo jak włączam masę to wskazówka się porusza, czyli chyba wszystko jest podpięte. Ale znów podczas jazdy wskazówka się nie rusza. Czy to wina czujnika bo napięcie w przewodach jest wszędzie i czy mogę kupić zamiennik w postaci czujnika wody do MTZ-ta?
      Z góry Dziękuje za Odpowiedź
      P.S. To jest czujnik wody do MTZ-ta

• Przez Jacekmb1
      Witam mam problem ze wskaźnikiem temperatury jak załączę hebel skacze na 120 stopni w garażu podłączyłem czujnik zegar pod akumulator opalarka i działa idealnie w traktorze poprowadziłem nowe przewody i to samo zegar na maksa już niemam pomysłu co zrobic może ktoś z was miał podobny problem. 
    • Przez Damian41
      Witam mam przedmuchy przy głowicy zaworowej pomiędzy kolektorem ssącym a wydechowym sprawdzałem dokręcenie śrub ale nie pomogło był robiony silnik od spodu był cały wyjęty i w pewnym momencie był zaczepiony za kolektor ssący mogło się coś tam poluzować zawory były ustawione końcówki wtryskiwacza wymienione na nowe
    • Przez Dwigatiel
      Witam cieknie mi olej na rozrusznik , cylindry upackane i oslona chlodzenia z dolu tez. Z skąd to może ciec bo za bardzo nie ma skąd?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj