Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michael01989

Zts 16245 Super

Polecane posty

To jest to samo co 1614, sprawdzałem w prospekcie i skrzynia 3 biegowa + wzmacniacz. Troszkę mało do pracy ale zależy z czym by u ciebie pracował i jakie klasy?

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    186

1634 ma skrzynie 3 biegową a niekiedy 4.To jest to samo co Ursus tylko lepsze opakowanie.Ale w 1634 kabina jest wyższa i ma lepszą widoczność.Tak jak 16345 i 18345.

150h i bedzie robic wszystko orka siew transport prasa kosiarka 3 metrowa ze spulchniaczem ... itd kasa włąsnie to do 70 tys miałem juz zachodnie i to czekanie na czesci mnie wkurw.... a słyszałem ze zetor ma salidniejsze czesci niz ursus

Cichy94    71

Ja tez myslałem nad kupnem takiego Zetora,ale czy on ma takie same czesci co np starszy model 16245?

no własnie wiesz mam znajomych na słowacji i powiedzieli ze wszystko to samo oprucz przedniego mostu podobno jakis nowszy:)

UrsusCzesio    303

Ale 1634 ma skrzynie 4 biegową a ten 3 biegową, wiec jest to samo co 1614 tylko w lepszej budzie.

Znajomy ma ze skrzynią 4 :D Zależy od egzemplarza :D

Lukaszjarm    4

do tego zetorka napewno nie bedzie problemu z czesciami i beda stosunkowo tanie porownywalne z ursusem i zetory sa lepiej wykonane od ursusow

W orygilane ma 4 biegową? Niedaleko ode mnie w duzym przedsiębiorstwie rolnym w niektórych 16145,16245 mają skrzynie 4 biegowe ale to już sami montowali prawdopodobnie od 12 ki.

MarekUA    16

tez sie zastanawiam nad kupnem takiego zetora:) mam 1614 i jestem zadowolony. A tych ciągników u nas jest niewiele:)moze kolega juz zakupił może cos powiedziec o nim??

Rasiu15    0

zalozylenm temat o zetorze 16245 ale mi usuneli.wiec napisze tu i odswieze temat. Dzis ogladalem wlasnie takiego zetora.. cena 53 tys. warty uwagi sprzet? Z tego co sie orientuje jest to lepszy sprzet od np. ursusa 1614. czy to jest prawda?

<span style="cursor: pointer; color: rgb(255, 0, 0); text-decoration: underline; border-bottom: 1px solid rgb(255, 0, 0);" id="iltfnpqmrhvstrfggjmhifhq">Ciagnik ktory ogladalem jest w naprawe dibrym stanie.. wiec co uwazacie ? jak cena itd?

MarekUA    16

ja mam 1614 i zts 16245 to uważam że zetor bije na głowe pod względem komfortu i wygody, może pali ciut więcej ale siłę też czuć :) z używką jest tak jak nie zajeżdżony to pojeżdzi częsci w miarę tanie ale na orginalnych wychodzi baaardzooo dużo bo teraz częsci są słabej jakości;/

Mozi    0

a czym dokładnie różni się zetor 16145 od 16245, bo zts 16245 to rozumiem ze tez cos innego?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować