MICH4Ł

Kupno kombajnu na usługi

Polecane posty

witejus    8522
3 minuty temu, pafnucy napisał:

komu ten zbór odbierać mają?

Adwentystom dnia dziewiątego🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a cza iść spać.

trochi łonk wykoszone, trochi pokosy rozbite, bo nie wszystko, bo sie pasówka zepsuła...
jutro bedzie lepi. pasówka naprawiona, a jutro czynasty we w piąntek. bedzie dobrze, a nawet coraz lepi...

dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
3 minuty temu, gregory81 napisał:

Tym którym rozładowywać się nie chce lub nie mają gdzie

Kombajnem do skupu ma wozić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157

A czy ja napisałem że to jest dobry interes? Napisałem może nie do słownie ale oprócz kombajnu trzeba mieć zaplecze typu transport (żeby odebrać te coś co się wykosi i w razie potrzeby mieć gdze przechować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
5 minut temu, gregory81 napisał:

Napisałem może nie do słownie ale oprócz kombajnu trzeba mieć zaplecze typu transport (żeby odebrać te coś co się wykosi i w razie potrzeby mieć gdze przechować)

A on nie napisał że ma cokolwiek oprócz chęci kupna kombajnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

Na koniec dnia zawsze tak jest, "A jutro zrobię to, a to, a tamto", a jak rano się budzisz to nagle zapał przechodzi i może autor miał tak samo 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikusss    199

Jeśli kupisz za gotówkę  nawet używkę taki za 250 tysięcy to pokosisz spokojnie mój znajomy kupił nie ma swojego nic na teraz skosie 300ha i dalej kosi a kosi tylko zboże  bez rzepaku i kukurydzy na czysto zarobił mówił 70 000zł jest zadowolony na jesieni kupi przystawkę do kukurydzy bo się ludzie pytają. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejand    8

wszystko zależy od miejsca, w którym chciałbyś kosić, przede wszystkim musisz zrobić rekonesans czy ktokolwiek chce nająć kombajn. po drugie przed nami już tylko żniwa kukurydziane, więc teraz to tak trochę średnio zaczynać bo w zasadzie zdecydowana część sezonu już za nami. po drugie, i najważniejsze co potrafisz wymienić, naprawić przy kombajnie, jak wiemy w żniwa czas jest na wagę złota, a jeśli nawet do najprostszych czynności będziesz musiał wzywać "serwis" to znaczy, że będziesz podwójnie tracić kasę dlatego, że będziesz musiał opłacić serwis i nie będziesz mógł kosić. po czwarte jakie masz zaplecze tj. garaż bo chyba nie chcesz, żeby kombajn przez zimę stał pod chmurką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba9449    36

Usługi robią się coraz popularniejsze, bo maszyny są drogie i małych gospodarzy po prostu na nie nie stać, kombajn na usługi ma duży sens, tylko koniecznie z koszeniem kukurydzy. Zwłaszcza duży popyt byś miał gdybyś dodatkowo miał usługi transportowe. Zbudujesz dobrą bazę klientów to będziesz miał co robić, tylko maszyna musi być konkretna i świeża.


Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1711    12

Unas małych i średnich gospodarstw jest 98% i każdy ma kombajn lepszy lub gorszy ale sobie wymłóci także zarobki odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 12.08.2021 o 22:11, witejus napisał:

A to ten ostatni Mohikanin

IMG_20210811_202327.jpg

A z jakich on okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, witejus napisał:

Proszowice

A to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, witejus napisał:

Nie co?

Nie bo myślałem że ty z mazowieckiego,jak na Wyszków w lato leciałem to widziałem tam w okolicy stał taki. Też w tych stronach mało takich bizonów to myślałem że to ten sam :D

To czym tam u was koszą? U nas bizonów jeszcze sporo,na nasze paski tylko bizon  albo podobny gabarytowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

Jak wszędzie NEW HOLAND, Claas,JD.Jeszcze dwa małe fergusony w okolicy ,ale to głównie na własny użytek.

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj