Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiekfigix

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać????

Polecane posty

mamy zamiar kupić ciągnik deutz fahr K420 lub john deere 6430 który będzie ciągnikiem głównym w gospodarstwie będzie pracował z agregatem uprawowo siewnym ARESEM XL+POLONEZ D z pługami unia tur vario 4B i z agregatem ścierniskowym dodam jeszcze że gospodarstwo ma powierzchnie 40ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal15555    16

Krzysiek deutz fahr ma dobre silniki a john deere to komfort musisz porównać dane i ceny najlepiej sprawdź obydwa ciągniki i który ci spasuje tego wybierz a czy masz jakieś zwierzęta czy tylko produkcja roslinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

Ja powiem ci tylko tyle że ten Deutz to prawie drugi Pronar :)

Niewiem czy go oglądałeś ale jak ja byłem u dealera obejrzeć m600 i zobaczyłem jak on kopci i jak on jeździ to naprawdę bardzo negatywnie wpłynęło to na decyzjęzakupu Deutz Fahra.John Deere hmm... no sam mam Johna i też miał być to 4 cylindrowy 6430 i bardzo mi się spodobał i był naprawdę żywy jak na 4cyl w porównaniu do sześciu,ale usłyszałem że pali tyle co 6cyl a różnica w mocy jest spora,więc dzisiaj u mnie na podwórku stoi 6630 :).A nie rozglądałeś sięza jakąś valtrą np. n111?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Mnie w deutza przeraża mała pojemność,przez co silnik ma mniejszą żywotność.Deutz-4 cylindry-4038 cm3 John Deere 4 cylindry-4500cm3 różnica prawie 0,5 litra to coś oznacza.Ja bym był za John deere po pierwsze silnik większa pojemność=dłuższa żywotność ale większe spalanie=1 dla JD za silnik,1 do DF za mniejsze spalanie.Deutz ma 6200 kg podnośnik ale to by wychodziło że podnosi ciężar 1.5 razy większy od siebie JD ma 5900 ale można go dociążyć do 9 ton tu chyba lepiej wypada JD,przekładnie podobne.Czyli podsumowując jestem za JD.


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozglądałem się za valtra ale ona mi nie pod pasowała bardziej mi się spodobał john deere no i dobrą cenę dostałem na niego a deutz fahra dopiero jutro bede wiedział ostateczną cenę ja jestem nastawiony na produkcje roślinną w tym momencie trochę tuczników trzymamy jeszcze ale zastanawiamy się nad likwidacją myślę o hodowli bydła mięsnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

A bierzeż do niego ładowacz czołowy


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Aha.A ile Ci za Johna zaśpiewali zł?


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Za 233tys. netto to na pewno premium

Krzysiekfigix za te 190tyś to w jakim wypasie ten JD ?


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

No właśnie co on ma?Bo 190 to jeszcze nie tak źle za niego :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj