Zaloguj się, aby obserwować  
pisklaczun

brak mocy w mf 235

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pisklaczun    114

dzisiaj odpaliłem mojego mf i z samego początku poczułem ubytek mocy w nim

gdy podczepiłem przyczepę i przy jeździe dodałem więcej gazu to bardzo zaczął dymić i nie miał tyle mocy co dawniej, bardzo sie dusił a na postuju to było słychać jak by uchodziło lewe powietrze z niego

co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

może i to uszczelka bo już od dawna sadziło olej miarką

ale ani nie ma ropy w oleju ani wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

jeszcze dzisiaj do tego doszło że wogóle nie chce zapalic??

teraz to całkiem nie wiem co mu może dolegać

pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Uszczelka, dumchneło Ci między garami, ja osobiście przechodziłem identyczny przypadek z identycznymi objawami :D

ddb19c38006254bc.jpg


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

    • Przez Kerson
      Witam mam MF 5430 dyna4 2011r i mam problem tego typu że odpalę wszystko git pochodzi wyskakuje błąd na skrzyni świeci 1 plus miga 4 lub śweci 3 miga 1 stan oleju jest aczkolwiek zauważyłem że czasem pokazuje za mało dolalem raz chodziło dobrze wszystko dzień potem pokazywało że oleju za dużo według miarki z tyłu ktoś miał podobnie ?
      Może przycina jakie zawór albo nie wiem czujnik poziomu oleju?
       
      Dodatkowo zauważyłem ostatnia po przekręceniu kluczyka w miejscu gdzie pokazuje prędkość wyświetla się R8 znika i pokazuje prędkość potem 
    • Przez Stefan15031990
      Witam wszystkich mam problem z pracą skrzyni massey 3090 na postoju słychać prace trybów  w skrzyni zaraz za sprzęgłem biegi działają bez zgrzytów rewers także. Po włączeniu przyspieszacza na postoju słychać jeszcze bardziej,podczas jazdy nic się niedzieje ,wydaje mi się że zaczęło się to podczas orania chciałem ruszyć z 1 b na Zającu i zaczęło się sprzeglo slizgać ale na 4a zająć jechał normalnie plugi duze 4.Co to może hałasować będę wdzięczny za sugestie pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj