seba836

Co polecacie do usuwania farby z wału packera?

Polecane posty

seba836    20
Potrzebuje usunąć farbę z wału w talerzowe z euro masza, ziema strasznie się przykleja do wału jaki specyfik polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Ostatnio stosowałem żel firmy Ranal o nazwie PAINT REMOVER. Skuteczny i łatwa aplikacja tylko najlepiej robić to na zewnątrz z maską. Jeśli masz dostęp to najlepiej wypiaskować. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba836    20
22 godziny temu, akmaly napisał:

Ostatnio stosowałem żel firmy Ranal o nazwie PAINT REMOVER. Skuteczny i łatwa aplikacja tylko najlepiej robić to na zewnątrz z maską. Jeśli masz dostęp to najlepiej wypiaskować. 

 

22 godziny temu, przybyslawice5211 napisał:

Niektóre farby też schodzą po polaniu płynem hamulcowym     

Myślicie że ziemia nie będzie się przyklejała do wału jak pozbędę się farby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Będzie się przyklejać, problemem nie jest farba tylko źle wyregulowane lub wadliwie wykonane skrobaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba836    20
2 godziny temu, JD1052 napisał:

Będzie się przyklejać, problemem nie jest farba tylko źle wyregulowane lub wadliwie wykonane skrobaki.

belka sprężynie ze skrobaki i nie robią roboty chyba we wszystkich euro maszach tak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
3 godziny temu, seba836 napisał:

 

Myślicie że ziemia nie będzie się przyklejała do wału jak pozbędę się farby ?

 Pewnie że będzie się przyklejać czy z farbą czy bez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez HANK
      do usunięcia
    • Przez pokus
      Witam, posiadam starą talerzówkę 2,5m w której są jeszcze zamontowane drewniane panewki. Nie dość że takie panewki wytrzymują nie cały sezon to jeszcze często trzeba wymieniać obudowy oraz samą tuleje dystansową. Talerzówka składa się z 4 wałków które układają się w X więc koszt naprawy robi się bardzo duży. 8 drewnianych panewek x30zł  to już  240zł a do tego jeszcze teraz czeka mnie wymiana 8 tulei po 60zł = 480zł nie licząc jeszcze obudów. I tu zaczyna się moje pytanie. przerabiał ktoś już taką talerzówkę na łożyska?? Pytałem się w sklepie czy da się dopasować od innej talerzówki, ale właściciel tylko pojęczał że on nie wie... i na tym się rozmowa zakończyła. Na pewno od innej talerzówki da się dopasować części do mojej co najwyżej mocowanie obudowy łożyska nie będzie pasować do ramy. Sklepikarz dobrze na mnie zarabia dlatego nie chciał nic powiedzieć. Jak mam wydać przeszło 700zł na remont to chciał bym żeby to był części już na łożyskach a nie dalej na panewkach drewnianych. Czekam chłopaki na wasze pomysły, niezależnie czy są pasujące części do kupienia czy nie i tak jakoś ją przerobie. Nie będę więcej płacił za kawałek drewna 30zł



       
       
    • Przez mafiateamlubuskie15
      Mam zamiar zakupić agregat talerzowy dexwal tur. Może ktoś miał styczność lub posiada taką maszynę ?
       
    • Przez Terlik1994
      Witam.
      Panowie szukam brony talerzowej o szerokości ok 2,5-2,7m głównie do likwidacji ściernisk i łąk, ugorów na zabezpieczeniu gumowym, na wale rurowym. Ciągnik o mocy 100km. Jakie brony polecacie?
    • Przez Bartek2997
      Witam
      Przymierzam się do kupna brony tależowej typu X 2,7m. Mam do wyboru markę Strumyk Alfa za 5500zł i Selmar Polska za 5150 zł. Do obrobienia jest koło 10ha rocznie.Co byście polecali?
      Brona będzie pracować przy ciągniku MF 3060
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj