Skocz do zawartości
aro321

Jaki model Belarusa wybrać???

Polecane posty

anticius    0

nie. u mnie są ziemie bardzo lekkie i bez problemu ten ciągnik radzi sobie z rosyjskim płógiem 5 skibowym

Nie chodzi mi o to czy chodzi bezproblemowo w tych maszynach co wypisałeś ale czy daje radę na tych 140ha? Przecież to ładny kawałek ziemi i uprawa tego areału ciągnikiem chyba o mocy 84KM zajmuje bardzo dużo czasu i podejrzewam że ciężko wyrobić się w terminach chociażby siewów

Wiadomość z agroFakt.pl

masiew    21

mam nim nakręcone 1600mth. bez problemu wyrabiam sie w terminach agrotechnicznych. wystarczy dobra organizacja pracy i bez problemu zdązam ze wszystkim

aro321    16

kolego @marulekk za samego belarusa dałem 82500 zł, ale jestem zadowolony dostałem homologacje i normalnie zarejestrowałem ciągnik, mam gwarancje i pakiet ubezpieczeń. A kupowałem go w FINO w chełmie , polecam tą firmę bo są uczciwi, potrafią doradzić i co majważniejsze wszystko załatwiają w szybkim czasie. gorąco polecam tą firmę

Misiek1988    0

kolego @kris19911 na zakup chce przeznaczyć ok 120 tyś, nie chce sie odrazu wciągać w duży kredyt ponieważ jestem młody rolnikiem (3 lata gospodarze) i jak na razie to dużo inwestuję w gospodarkę. Od 5 lat mój ojciec posiada mtz 80 ale operatorem jego jestem tylko ja, przez te lata oswoiłem się z ta maszyną i dobrze się mi nią pracuje, napewno nie zamieniłbym go na ursusa 912 czy zetora 8011. Koledzy macie jakieś namiary na uczciwą firmę która sprzedaje belarusy???

Ja polecam firmę Jankom jako chyba już jedyni mają oryginalne z MInska Belarusy... wszyscy poszli za tymi łotewskimi podróbkami. W razie czego ich telefon to 515571955 lub 85 7154117. Pozdrawiam

kolego @marulekk za samego belarusa dałem 82500 zł, ale jestem zadowolony dostałem homologacje i normalnie zarejestrowałem ciągnik, mam gwarancje i pakiet ubezpieczeń. A kupowałem go w FINO w chełmie , polecam tą firmę bo są uczciwi, potrafią doradzić i co majważniejsze wszystko załatwiają w szybkim czasie. gorąco polecam tą firmę

A jaki kupiłeś, u mnie za taką sumę mozna mieć 952.3 95 KM z boshem.

aro321    16

ja kupiłem model 952,2 ze wszystkimi bajerani, most krzyżak, monoblock, kogut, siedzenie grammer, radio, dodatkowe szperacze

mtz_820    0

Dodatkowe halogeny czyli 4 na strone? mozesz zrobic zdjecie jak to wyglada? bo chyba lepiej niz tylko z dwoma

firmagrand    0

Typu grammer to wiadome 3 pozycje regulacji i materiał made in belarus. A grammer to jest już wyższa półka. Na osłonie amortyzatora jest napisane albo Belarus albo grammer. Ale to też widac gołym okiem bo jest spora różnica w jakości.

Nikita_Bennet    100

ja to wiem bo mam u siebie w 952.3 pneumatyka z granitu ale aro321 myśli że ma grammera a ma typu gramer z napisami o których piszesz.

firmagrand    0

A ten pneumatyk był w standardzie? czy za dopłatą?

I jeszcze pytanko jak jest rozwiązane sterowanie ma swoja butle czy podpięty pod butle ciągnika?

Nikita_Bennet    100

Brałem za dopłatą (kupowane na PROW więc tak drogo nie wyszło).

Siedzenie to ma własną spreżareczkę podpiętą pod 12V instalacji ciągnika.

Jest o niebo wygodniejsze niż to z podłokietnikami które było fabrycznie w belarusie (wstawiłem je do Z10145 więc mam porównanie).

aro321    16

siedzenie mam oryginalne grammera bo te co było w ciągniku dali mi osobno. jak dorwę jakąś cyfrówkę to wstawię zdjęcia. montował ktoś może siedzenie pasażera w 952 bo chciałbym zamontować tylko nie wiem jak? jak chodzą biegi w waszych nowym 952/920?

mtz_820    0

ja to wiem bo mam u siebie w 952.3 pneumatyka z granitu ale mtz_820 myśli że ma grammera a ma typu gramer z napisami o których piszesz.

Nie rozumiem o co Ci chodzi?

Nikita_Bennet    100

sorki wielkie kolego :)

mea culpa jak mawiają, już poprawiam posta.

chodziło o użytkownika "aro321" i wypowiedź:

ja kupiłem model 952,2 ze wszystkimi bajerani, most krzyżak, monoblock, kogut, siedzenie grammer, radio, dodatkowe szperacze

mtz_820    0

@Nikkita spoko az przelecialem caly temat i nie moglem zczaic o co chodzi :)

@aro moge liczyc na te fotki?

janek82    3

Witam poczytaj wypowiedzi firmy grand na temat twojego pytania oni odpowiadali na temat tych modeli

aro321    16

model 932,3 kosztuje 120 tys zl a można go kupić w firmie grand, sam myślałem nad tym modelem ale był za drogi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się