damianoo1234

Deutz fahr DX110 ślizgające się sprzęgło

Polecane posty

Witam, mam problem z moim deutzem, mianowicie z powodu ślizgania nie sprzęgła wymieniłem tarcze od jazdy, po złożeniu jeździł z prasą i było wszystko okej następnego dnia gdy zapiąłem talerzowe przy włączonym wałku sprzęgło od jazdy zaczęło się ponownie ślizgać, problem znika gdy wyłączę wałek, spotkał się ktoś z takim przypadkiem? I może coś doradzi ? Z góry dziękuję 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz źle docisk ustawiony


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

,,sprężyna,, dociskająca jest jedna dla obydwu tarcz i gdy wyłączasz won to sprężyna bardziej dociska pierwszy stopień  i dlatego nie ślizga się 

Więc albo masz źle wyregulowane sprzęgło albo coś zawalone w geometrii docisku 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

równo do czego?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co jest nie tak z dociskiem ?? , Jak kupowałem tarcze do Reno to zamienniki roznych producentów potrafiły mieć ponad 2mm róznicy na grubości okładzin , wybrałem ten co miał na grubsze okładziny i od 4 lat nic sie nie slizga 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj