Rzepakowiec

Poznaniak S043/3 Z 2,5m

Polecane posty

Rzepakowiec    19

Witam miałby ktos może tabele wysiewu do tego modelu poznaniaka, szukam w internecie i nie mogę znaleźć. 

IMG_20210703_113251.jpg

jacus    1317

tabela wysiewu poznaniak - Siewniki - Agrofoto.pl Forum Rolnicze i Galeria  Rolniczato o tego chodzi ???nawet nie trzeba internetu przeszukiwac wystarczy af...zreszta ta tabela to jest bardzoa to bardzo orientacyjna i bym sie do tych cyferek za bardzo nie przywiazywal,

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomekan
      Witam posiadam od niedawna siewnik isaria 6000s na skrzyni olejowej i mam w nim mały problem ponieważ przy kręceniu kołem (cały czas z taką samą prędkością) to rolki wysiewające zatrzymują się cyklicznie ale w taki sposób że praktycznie nie ma przerw w wysiewie ale trochę mnie to nie pokoi co to może być? bo w  wydaje mi się że rolki powinny kręcić się cały czas gdy mają napęd 
      Przy robieniu próby kręconej nawet 3x na tym samym ustawieniu siewnik wysiewa ( w przeliczeniu na ha ) praktycznie co do kg i tak samo wychodzi w polu, jednak niepokoi mnie to przycinanie.
    • Przez damianus2222
      Witam, 
      Szukałem podobnego tematu, ale użytkowników na AF tych głośnych nie słychać ani się nie ujawniają oficjalnie. Mam pytanie, planuje zakup siewnika nabudowanego na początku chciałem Agro masz SNT 300 nabudowany na bronie talerzowej. Ale być może chciałbym dorzucić trochę i skorzystać z zakupu nowości Agro masz Aquila lub Agro tom spt. Które mają już trochę lepsze udogodnienia próba krecona, docisk itp. Dodam że parametry zbliżone, skrzynia nasienna jest w obu blisko ciągnika co jest na plus. Zależy mi na regulacji pracy sekcji uprawowej więc jest to w AG. No i komputer Mueller też przemawia na korzyść AG. Mam kontakt z pewną osoba która siewnik aquila ciaga valtra t144. U mnie ciągalby to jd 6155M. Nominalnie 155KM max 171KM. Podnośnik 7,5t. Mam balast 1t tzw mocno wysunięty lub 850 kg jd. Masa zestawow ze zdjęcia ok 2400/2500 z wałem gumowym. Proszę o opinie kto to widział i w ogóle. Pozdrawiam 

• Przez camo
      Witam, czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak ustawiać i regulować tą śrubę w siewniku poznaniak? Jeżeli dobrze myślę to jest to regulacja głębokości wysiewu, jak powinna być ona ustawiona aby wysiewać na głębokość ok 2 cm?

• Przez yacenty
      Witam!
      pomożcie wybrac jakis siewnik 3m taki zeby 3p sobie z nim spokojnie radzil.
      Zastanawiam sie nad używanym Amazone D7 albo D8 czym one sie różnią?
      co innego jest godne uwagi?
      na co zwrócic uwage?

zamierzam przeznaczyc na siewnik jakies 10tys zl, moze byc ciut wiecej ale tylko w bardzo uzasadnionym przypadku

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez looki29
      Witam, siewnik amazone d8 special 3m, koła 5.00-16. Powie mi ktoś jak prawidłowo wykonać próbę kręconą? W dostępnych instrukcjach są różne ilości obrotów korby.
      https://info.amazone.de/DisplayInfo.aspx?id=795
      https://et.amazone.de/files/pdf/mh154.pdf

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj