aga19892010

Fortschritt e 516 problem z hydraulika

Polecane posty

aga19892010    1

Witam. Mam problem z Kombajnem Fortschritt e 516 a dokładniej z hydraulika. 
Bardzo powoli działają : rura wysypu, motowidła( góra - dół) i wysuwanie
Czy na ciepłym czy na zimnym oleju nie ma różnicy. Działa Bardzo powoli obroty na maxa

Dodam, że kierowanie i podnoszenie hedra działa idealnie. Pompy hydrauliczne nie grzeją się. 
Może ktoś wie co może być przyczyną? 

IMG_20210722_084759.jpg

tomek1974    40

wymień pompę 10( sa dwie 20 i 10 )  z resztą one tak maja że wolno chodzi może jak by założył 12 to by lepiej chodziło ,pompy są prawe 

• Thanks 1

aga19892010    1

Dzięki wielkie. Kontaktowałem sie do Pankowa Ci co mają dużo części typowo do fortschritt a i mówili, że 12 nie i żeby 16 dać.... A Pan zakładał u siebie większą? 

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek1974    40

Ja założyłem 16 to za szybko wszystko chodziło i były awarie np,przyspieszać motowideł się pogioł   ,rura wysypu za szybko chodziła i waliła w widełki aż pogięło mocowanie łożyska Nie polecam 16 

• Thanks 1

aga19892010    1

A może wie Pan czemu  jak włączy się wentylator albo światła, to podnosi się temperatura wody i oleju na 120 ? A gdy się wyłączy światło albo wentylator to zegar pokazuje z powrotem dobrze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez superfarmer02
      jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 na początek moje pytanie. ile brać za usługę prasowania bel 100x110 (w nawiasach ceny jakie myślę brać z moim sznurkiem i folią) - słoma (10) - siano (12) - sianokiszonka (prasowanie i owiniącie ewentualnie włożenie widłami na owijarke/przyczepę 35) dodam że w okolicy jest tylko jedna prasa kolejne pytanie, ile brać za godzinę młucenia (bez sieczkarni i z) kombajnem z hederem ok 2.7 (nieznane dokładnej wydajności) w okolicy jest kilka kombajnów ale doprosić. się graniczy z cudem szczególnie gdy ktoś ma kilka ha
    • Przez MariuszKlim
      Cześć. Ktoś orientuje się po ile średnio wychodzi ubezpieczenie upraw od hektara po odliczeniu dotacji od rządu, na Podlasiu?
      standard od przymrozków. jare.
    • Przez Bardi
      Witam,interesuje mnie usługa rozsiania wapna,okolice Wyrzyska w wielkopolsce
    • Przez SamaPrawda
      Witam, jakie są ceny wożenia kukurydzy na kiszonke? ile mogę wołać za zestaw ciągnik+przyczepa d47 nadstawki 70 cm?
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Ostatnio zacząłem rozmyślać nad zakupem kombajnu typowo pod usługi, własnego gospodarstwa nie posiadam ale myślałem ,że może to jest dobry pomysł na biznes. Czy ktoś by mógł się odnieść do tego czy warto czy jednak nie. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj