lhanusz

MF 3115 brak ładowania nie działa obrotomierz oraz kontrolki i nie mam 12v na pompie wtryskowej

Polecane posty

lhanusz    0
Napisano (edytowany)

Już nieaktualne jeden przewód był luźny

Edytowano przez lhanusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez palel366
      Witam. Czeka mnie wymiana tulejek przedniego mostu.z Ktoś podpowie jak najlepiej to zrobić ? Gdzie kupić tuleje? Jakieś cenne rady do tej operacji? 
      Napęd działa. Ale przy załączonym napędzie przy zmianie kierunku jazdy słychać z przodu jednkrazowe stuknięcie

• Przez MichalP
      Hej. mam problem z hydrauliką. Po podpięciu pługa zauwazyłem ze podnosi tylko go do połowy. Dalej nie chce. Na pusto nie ma problemy z podnoszeniem. Pompa nie wyje , wspomaganie w porządku. Czujnik pod prawym ramieniem wykręcony sprawdzony, włożony z powrotem zgodnie z instrukcją(wkręcić na maca i odkręcić 1,5 obrotu) . Inny obiaw  że jak  majtnie mnie na nierówności to podnośnik podnosi ..  trochę wyżej. Jest to uciążliwe przy obrocie pługa bo musze robić kombinacje żeby kółko nie wadziło o ziemię.  
      Za co dokładnie odpowiadają czujniki w  ramionach  na dole? 
      Co mogę sprawdzić jeszcze? 
    • Przez plati
      Witam Poszukuję obudowy zaznaczonej na zdjęciu. 

Jeśli by ktoś miał kabinę na czesci lub wiedział gdzie dostać taką obudowę to byłbym wdzięczny. 

Pozdrawiam 

• Przez CYCU123
      Witam, mam ciągle problemy z silnikiem (jakis przeklęty) w tym traktorze i chyba czeka mnie kolejny remont (ostani był trzy lata temu) bo znów zaczął dmuchac uszczelki i napradwe mam serdecznie dosyc tego silnika i stad moje pytanie jaki najmocnieszy 4 cyl perkins podeszedł by na zamiane bez wiekszych modyfikacji  ? wiadomo ze najlepiej było by go sprzedac ale włozyłem w niego troche pieniedzy i jest mi go szkoda 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      EHR podnosi ale nie chce opuszczać, w trybie awaryjnym podnośnik opuszcza, przełącznik góra-dół się skończył czy coś innego?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj