Krzychu2002

John deere 935 problem z odpalaniem

Polecane posty

Krzychu2002    0

Witam, posiadam kombajn john deere 935 i jest problem z odpalaniem. Po kilku godzinach postoju trzeba odpalać na plaka, Pompa paliwa działa, w przelewach wtryskiwaczy nie ma paliwa. Czy tak powinno być? Co może być przyczyną i jak odpowietrzyć taki silnik?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcus
      Cześć, 
      w JD 2850 przestały działać hamulce. Ciągnik hamuje dopiero po 2-3 krotnym wciśnięciu pedału hamulca. Ci może być przyczyną takiego zachowania i jak to naprawić?
    • Przez Boombel
      Witam  mam problem z brakiem podświetlenia wskaźników temperatury płynu chłodniczego i poziomu paliwa , ktos wie co się mogło stać ze juz nie świeca się? Dodam że obrotomierz normalnie działa i podświetlenie tez
    • Przez Bobus123321
      Szukam opini na temat ciągnika John deere 6145r skrzynia autopower najlepiej jakby odezwał się użytkownik podłokietnika command pro. czy ktoś ostatnio kupował taki model. Z góry dzięki za odpowiedz 
    • Przez Byyyku102
      Witam, orientuje się ktoś morze gdzie w John deere 2130 75r znajduje się kontrolka, bagnet do tylniego mostu ? Z góry dziękuję, zdj orientacyjne z google 
      Tu mam zdj. W poście mi coś nie poszło 😜

• Przez Tomaszz2314
      Dzień dobry,
      Zwracam się z taką prośbą o doradę ponieważ mam możliwość sprowadzenia ze USA kosiarkę samojezdną John Deere  X754 z silnikiem Diesel. Zastanawiam się tylko czy będą zainteresowane osoby zakupem takiego sprzętu. Cena za taką maszynę musiała by wynosić około 60 000 tyś.  W Polsce jest mało posiadłości o powierzchni ponad hektara aby jakaś osoby potrzebowała takiego sprzętu, chyba że jestem w błędzie.
      Z góry bardzo dziękuję za doradę. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj