23papkin

jaki olej do turbomatu wlać i ile

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Paweł97
      Witam mam problem w Fendt 614  z 1979 r.
      W silniku na szóstym cylindrze   bardzo długo trzeba czekać żeby doszedł olej na klawiaturę   . I słyszalem ze może to być poprzez uszkodzoną szklankę popychacza i czy dużo jest roboty aby taką szklanki wymienić  . Chyba że ktoś miał podobny przypadek  i inna przyczynę będę wdzięczny za każdą informacje 

• Przez krzysiek3490
      Witam, mam parę pytań o fendta 614 lsa 1993r. 
      Czy on ma smarowanie skrzyni biegów pompą hydrauliczną i jeżeli ma to którą ? Tą najmniejszą pompą z tej potrójnej pompy hydraulicznej ?
      Jeżeli byłoby słabe ciśnienie na skrzyni to zapala się jakaś kontrolka, bo na zegarze nie ma takiej kontrolki ciśnienia skrzyni jak np. w serii 300.
    • Przez Piotr2321
      Witam wracając z pola zaświecił mi się sam wykrzyknik bez żadnego kodu błedu a po chwili poczułem swąt jakby coś się paliło źródło smrodu dochodziło z tarczy na wale napędowym Może mi ktoś napisać co sie odwaliło?
    • Przez Tadeusz1
      Witam,
      Mam problem z moim traktorem Fendt Farmer 309c rocznik 2000.
      Mianowicie od dłuższego czasu jest problem z jego gaszeniem po dłuższej pracy. 
      Kończę pracę, chwilę czasu czekam z przekręceniem kluczka w stacyjce aby go zgasić i jak go gaszę to on dalej pracuje. 
      Od momentu przekręcenia kluczyka w stacyjce do jego faktycznego wyłączenia - zatrzymania silnika, mija gdzieś ponad 15 minut.
      Czy ktoś może kiedyś spotkał się z czymś takim? 
      Z góry dziękuję za pomoc.

• Przez ClaasDominator
      Witam ponownie koledzy ile wchodzi oleju do turbo sprzegła  w Fendt 515 i jak go wymienic. dziekuje wszystkim za podpowiedzi pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj