23papkin

jaki olej do turbomatu wlać i ile

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzesiek105ls
      Witajcie jesteśmy posiadaczem Fendt 105 ls i chciałem wymienić olej ze sprzęgła turbomatik ale nie mogę się doszukać wlewu i spustu jak możecie pomóc będę wdzięczny . 
    • Przez cinek1407
      witam mam problem z odpaleniem fenda.palilo mi bezpiecznik od zaworka gaszenia wymieniłem zaworek włożyłem bezpiecznik 20 i dalej nie chce odpalić. dodam że podczas próby odpalania dymi na biało. Fendt farmer 309,96r w nowej kabinie
    • Przez Grzesiek105ls
      Witam co oznaczają te kontrolki F ,1,2,3?

• Przez nalepa.p
      jak w tytule do czego służy TMS w Fendtach Vario TMS? jest to jakis system zarządzania mocą, umożliwiający sterowanie funkcjami ciągnika? prosiłbym o w miarę mozliwości dokładną odpowiedz
    • Przez Grzesiek105ls
      Witam jaki olej wlać do sprzęgła turbomatik o jakich oznaczeniach? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj