Rolnik2424

Od czego ta kontrolka Claas dominator 78 classic

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andrzejcypis
      Przy całkowicie opuszczonych motowidłach palce wchodzą między żyletki , bez różnicy czy motowidla wsunięte czy wysunięte nie mogę opuścić do samego dołu bo jest kolizja z żyletkami. Regulacja na tych otworach z boku nic nie pomaga. 
    • Przez Andrzejcypis
      Przy całkowicie opuszczonym hederze   lewa strona ryje w ziemię a prawa nie może uciąć leżącego zboża bo idzie nad nim. Czy można jakoś wypoziomować heder żeby prawa strona była niżej a lewa nie pchała w ziemi, Claas dominator heder 5.1m
    • Przez jarolnik
      Class consul Podajnik zboża jak naprawić (nie podaje zboża) 
    • Przez case-and-case
      Pany i panewki mam zagwostkę , ktoś wie co przedstawia poniższy piktogram na przycisku znajdującym się w claasie dominator 98sl ?

• Przez zet9540
      Witam. Mam problem w sitami w Claasie Medionie 310. Po wymianie tulejek na wahaczach przy dużych obrotach górne sita podbija do góry i rzuca całym kombajnem. Co może być przyczyną ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj