Dam23

Zblokowana skrzynia biegów

Polecane posty

Dam23    0

Witam

Dzisiaj zablokowała mi się skrzynia biegów w ruskim i nie wiem jak ją odblokować. Proszę o jak najjaśniejsze wytłumaczenie jak mam ją odblokować bo ciągnik jest mi bardzo potrzebny 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek111
      Witam jakie szybkozłącze do Władimirca do kipra??? 
    • Przez marcin80wlkp
      Witam. 
      Chciałbym swoim władkiem zwozić baloty.Mam specjalne widły na dwie sztuki i hydrauliczny łącznik górny na dwa węże. Mam jednak tylko jedno wyjście hydrauliczne i nie wiem czy można to jakoś przerobić. mogę kiprować przyczepę, ale jak zrobię gałkę w drugą stronę, to mam wolny spływ. A może jeden koniec siłownika zaślepić i zrobić tak, aby podnosił baloty, a z drugiej strony wolno opadał? Prosze o podpowiedzi
    • Przez DzikiZlw
      Dzień dobry forumowiczom.
      To mój pierwszy post tutaj. 
      Z moim T-25 jest problem dotyczący dostawania się paliwa (około 20-30% dawki) do oleju silnikowego. Wymieniłem już wszystko co mogło powodować taki efekt (pierścienie, pompę wtryskową po regeneracji, pompę zasilającą na nową, wtryski sprawdzone i nie leją). Dodam że pompa wtryskowa jest od C-330, ale wcześniej też był użytkowany z tą pompą i nie występował ten problem.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem i co może być jego przyczyną?
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za porady.
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Mateusz100
      Witam ostatnio zaczołem działać przy instalacji w Władimircu i tak światło pozycyjne z prawej strony dziła z przodu jak i z tyłu z lewej strony nie dziłało bo lampa tylnia pyła zardzewiałą kablke odpięte podłaczyłem i z przodu świeci sie pozycja i kierunek jednocześnie nie mruga tylko świeci a z trłu świeci sie tylkoi kierunek a pozycja nie ... i teraz moje pytyanie dlaczego? kjable sa dobrze podpiete sprawdzałem kilka razy .... czy przerywacz kierunkowskazów  sie coś zepsuł daje cały czas prąd? czy prezełacznik od kierunków pomimo że jest wyłączony to cały czas daje na lewo kierunek? Proszę o jakieś porady i pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj