Bandziorek1

Czujnik strat ziarna claas dominator 68

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

• Przez Ziel
      Witam, jaki wymiar powinien mieć fartuch klepiska? Mój jest dziurawy ale wydaje sie za długi tj. 360mm. Przeglądałem internet i nie moge znaleźć fartucha o wymiarach 1240mm x 360mm lub większego.
      Mam jeszcze pytanko. Jakie rozmiary opon przód i tył były montowane w mercatorach?
      Czy może mi ktoś zmierzyć jak wysoko zawieszony jest tył kombajnu?  Najlepiej od posadzki do rury w poprzek kombajnu do której przykręcona jest tylna oś. Miałem prostowaną oś po cofnięciu w studzienkę i wydaje mi sie że tył jest za nisko. Niżej załączam zdjęcie z ww. rurą 

• Przez zbycho77
      Czeka mnie wymiana wałka sprzęgłowego , wyrobiony frez . Proszę o jakieś wskazówki jak ktoś to już robił . 
    • Przez Mercator50
      Witam,otóż nadszedł czas wymiany blach w bębnie odrzutu słomy  (kamień) i przy demontażu starych zauważyłem dodatkowe śruby nie związane z mocowaniem ,zapewne pełnią role wyważenia i stąd moje pytanie jak wyważyć nowe blachy jest jakiś sposób ? Sprzęt to mercator 50
    • Przez david093
      Witam, w claasie dominator że na silniku Mercedes om366a falują obroty, ale tylko na pół gazie, jakieś 1400 obrotów silnika, czy trzeba wyjmować pompę, czy może trzeba coś ustawić?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj