KamilFreeZe

Ursus c360 / 3p

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KamilFreeZe    1

Mam taki dylemat bo chce zamienić ursusa c360 na c360 3p a w swojej c360 mam tura i mam zamiar sprzedać go bez niego a potem przełożyć go do 3p i zastanawiam się czy będzie pasować bo w sumie to 3p ma 3 gary a zwykła 60 ma 4 i czy są w tym samym miejscu są otwory do mocowania tura i drugie pytanie czy opłaca się powiem tak nie zależy mi na Mocy tylko na spalaniu a ta moc musi być minimum 40km do 60km i czy macie jakieś inne traktory oprucz 3p z moimi wymaganiami czekam na odpowiedź z góry dziękuję za odpowiedź 😀

robert1226    381

Tur będzie pasował bo 3 p ma wkładki i jest ta sama długość co 360 , a co do spalania to żebyś się nie zdziwił że ten 3 p ci tak mało spali a i 360 nie katowany tylko używany normalnie też nie jest jakimś smokiem na paliwo.

• Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    2239

zamieni stryjek siekierkę na kijek.Zostaw se te 60 lepiej,3p w zakupie jest sporo droższy od zwykłej

• Like 1

Gość   
Gość

Ktoś tu za dużo na słońcu przebywał.

izydor6280    966

jak masz ten ciągnik tylko do pomocy to daruj sobie wymianę, 3p cenią przynajmniej 5tys. więcej, więc jak chcesz już angielski silnik to wsadzaj 4
c-360 3p -> c-360 4p - Strona 9 - Modyfikacje - Agrofoto.pl Forum Rolnicze  i Galeria Rolnicza

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

KamilFreeZe    1

Jaki koszt takiego silnika i czy zmniejsza spalanie 

20 minut temu, izydor6280 napisał:

jak masz ten ciągnik tylko do pomocy to daruj sobie wymianę, 3p cenią przynajmniej 5tys. więcej, więc jak chcesz już angielski silnik to wsadzaj 4

robert1226    381

To nie ważne że droższy w zakupie , droższy w naprawie ale ważne bo spali 100g paliwa na mtg mniej .

• Like 1

zbyszek8201    37

Tur będzie pasował na bank, jedynie, może być potrzeba przespawania/przesunięcia mocowań od siłowników o te kilka centymetrów. A zamiana ciągnika to indywidualna sprawa..Autor tematu nic nie napisał o tym czy to ciągnik pomocniczy, główny..czy jedyny...w czym pracuje i ile mth rocznie...3p zawsze spali Mniej ale czy koszt zakupu {dokładka monet} zwruci się i kiedy po ilu latach patrząc na zaoszczędzonym paliwie

• Like 1

izydor6280    966

nie wiem jak to dziś cenią, myślę że przy odrobinie szczęścia silnik wyrwiesz już za 3tys. do tego drobiazg 1.5-2tys.
spalanie w ciężkiej pracy z pewnością nie będzie większe, a moc i moment obrotowy zupełnie inne, więc praca też przyjemniejsza
popatrz w temacie o takiej przeróbce, tak kilka osób się wypowiadało o tym przeszczepie

• Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

tomek1974    40

4 p ma moc np. od kombajnu matador standart ,kupić cały kombajn za 6 tys wyjąc silnik reszta na złom i mamy silnik za darmo .

• Like 1

KamilFreeZe    1

No właśnie o to chodzi że to jest jedyny traktor na mojej gospodarce a zwykła 60 przy przewracaniu  dużo spali no a traktor ma mi służyć do belowania  orki siania owijania no wszystkiego i szczególnie w zimę do transportu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hobbista76
      Witam.                                                                                                                                                                                                             Zmagam się z problemem, a mianowicie w Ursusie 6824 wylewa się olej z bagnetu. Co może być tego powodem?
    • Przez krzys111
      Witam. W ursusie 4514 mama ciągle problem z zaworem od hydrauliki, często się zacina i nie działa hydraulika. Dwa razy odblokowałem go sam lecz teraz muszę go zaprowadzić do fachowca a to kosztuje.
      Zacina się zawsze przy pracy z podnośnikiem. Dwa razy na ten zawór był w warsztacie i dwa razy sam go odblokowałem.
      Może ktoś miał taki przypadek. Bo ja już mam dość tego traktora. 
      Polećcie mi dobrego fachowca z okolic Przasnysza w dziedzinie hydrauliki  w tych traktorach.
    • Przez cra
      https://pomorska.pl/tak-wygladaly-poczatki-polskiego-ursusa-archiwalne-zdjecia/ga/c8-15710274/zd/50684046
    • Przez Mgorcz
      Witam, czy ktoś posiada instrukcje pdf do ciągnika PURSUS Polmot seria H 8014H/9014H/10014H? Moge zarzucić jakimś blikiem. 
    • Przez Kacper2115
      Witam mam pytanko jak odpalić Ursusa 1224 na krótko ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj