Tommekpol

Sprzedam prasę Metal-Fach Z562R. Jak nowa

Polecane posty

Tommekpol    0

Sprzedam prasę belującą Metal-Fach Z562R.

Rok produkcji2014 

Owijanie siatka, sznurek.

Rotor

Prasa od nowości u mnie, mało używana. Zrobiła tylko około 1500 bel słomy. Nigdy nie robiła bel z trawy. Gotowa do pracy

Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel. 504 566 095. 

Cena: 31.500 do negocjacji.

obraz_2021-07-15_145309.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CzarnyR1
      Szukam brony talerzowej kompaktowej z wałem o szerokosci 2.7 . 
    • Przez Daniels18
      Mam na sprzedaż dwa wały napędowe. Obydwa z regulacją długości. Dokładnie nie wiem z czego to jest ale myślę że podejdzie do starszych sprzętów bez problemu. Dziadek miał ciężarówkę Liaza( Skodę) być może te wały są do niego. Powinny pasować do Tatry Skody Liaza Stara Pragi itp. Jeden dłuższy nówka skręcony ma długość 170 cm, drugi krótszy używany w bardzo dobrym stanie 80 cm skręcony. Ten długi 600 zł a ten krótszy 200 zł.
      Oraz mam na sprzedaż nówkę alternator niemiecki 500 zł dodam zdjęcia.
      Może ktoś potrzebuje takie rzeczy to zapraszam do kontaktu, albo może ktoś się orientuje gdzie można takie rzeczy sprzedać wystawić na jakimś forum z ciężarówkami czy coś z góry dziękuję i pozdrawiam.

• Przez mariuszd93
      Jak w tytule, kupię 🚜 do 80 koni, z przednim napędem, bez ładowacza. 
      Najchętniej czysto mechaniczny, bez elektroniki. Nie proponować ursusów i zetorów. 
      Woj lubelskie i okolice. 
      Cena do 50 tysięcy. 
    • Przez luteks77
      Kupię sortownik do ziemniaków ze stołem rolkowym(Puck,Remprodex)z okolic Sieradza,Miechowa,Opola,Krakowa,
      Częstochowy,Katowic.
      Zainteresowany pisz luteks77@gmail.com lub na priv

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj