dmnk217

Sprężarka w JD

Polecane posty

szczewko    33

na e-bayu niemieckim sa dostepne kpl zestawy do modeli 3xxx 2xxx.mialem gdzies link ale musze go poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

linka juz nie mam bo aukcja zostala zamnieta.jak cos namierze to na pewno dam znac.

a do jakiego JD chciałbys ja zalozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmnk217    0

jd 2650 90r tylko to nie jest z tą kabiną okrągłą sg2 tylko taka normalna trzeba było by założyć bo przyczep nie pociągnie na dalszych odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

dmnk217 to sie teraz orobisz zeby odpicowac jelonka ale znając ciebie odpicujecie go hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmnk217    0

jak narazie jeszcze nie zrobiłem ale myślałem o sprężarce od 330 ale nie wiem gdzie ja ą pod maską zmieszcze i czybedzie dawała rady z dwoma przyczepami jak na razie jest robota w polu i nie zamierzam niczego transportować a jak cos to jest jeszcze ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid87Wlkp    0

A sprężarka do 6910??

 

Wie może ktoś kto się tym zajmuję lub gdzie mogę dostać komplet do montażu omijając niemieckie aukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ciezko jest kupic sprezarke do JD w polsce.Wiecej osob chce kupic niz sprzedac wiec pozostaje raczej zachodni rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaptOOrniC    2

Można dostać w serwisie sprężarkę do modelów serii 6x20-6x30 ? Wie może ktoś ile kosztuje ?


Sprzedam Ursusa 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARGAL    0

Witam. Czy poradził sobie ktoś ze sprężarką w starszych John Deer-ach? Chodzi mi o model 2140. Mam starowską sprężarke i chciałbym ja wykożystać. Zgóry dziękuję za podpowiedż.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2
Firma Pol Agra sp.j. oferuje SET'y montażowe do wielu ciągników (w tym JD), ale do mocy 110KM.

Co to jest SET? tzn że przyslą składankę do samodzielnego montarzu? dobrze rozumiem?> co znaczy wykonianie ciągnika wzorcowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

oststnio była sprężarka do modelów między innymi 3040 ale typ chciał 4500zł;/ za cały zestaw pneumatyczny....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0
Witam. Czy poradził sobie ktoś ze sprężarką w starszych John Deer-ach? Chodzi mi o model 2140. Mam starowską sprężarke i chciałbym ja wykożystać. Zgóry dziękuję za podpowiedż.

 

pozdrawiam

Witam Dargal napisz coś więcej o swoim jelonku 2140 jak się sprawuje ile ma motogodzin bo ja mam takiego pozdrawiam

Edytowano przez andrzej2110
piszemy w górnym oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARGAL    0

Witam. Model 2140, pierwsza rejestracja 1984, wersja angielska(ale kierownica po dobrej stronie), turbinka(w remoncie), przedni napęd, na liczniky 7600(aktualnie nie działa), w polu nie sprawdzony bo mam go dopiero 3 miesiąc. Aktualnie przeprowadzam drobne remony i kosmetykę. poczekamy do kwietnia to się przetestuje w pracy.

 

pozdrawiam

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam ja swojego kupiłem w zeszłym roku i jak na razie jestem z niego zadowolony ma 7500 mt 88rok wymieniałeś w swoim olej hydrauliczny i jeśli tak to ile Ci weszło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARGAL    0

Witam. Tak, wymieniłem olej w silniku i hydraulice oraz filtry. Kupiłem narazie 40l ale nie odpalałem bo mam mały problem z turbiną. Narazie pokazuje full ale jak odpale to pewnie trzeba bedzie dolac .

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam ile masz filtrów oleju hydrauliki bo niektórzy mówią że w jednych są dwa a w niektórych tylko jeden pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Jest albo jeden albo dwa i nie wiem od czego to zalezy. Jeden jest przykrecany a drugi wklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARGAL    0

Witam. Turbinka rozszczelniła mi się między turbina a kolektorem. Miała też mały wyciek.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARGAL    0

Witam. Wymieniłem dwa filtry powietrza, jeden filtr oleju na silniku i jeden filtr hydrauliki. W katalogu pisza że są dwa, tak samo mówił gość w John Deere ale ja nie znalazłem drugiego.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
    • Przez Jaca303
      Witam mam taki problem. John Deere 1850 na kolumnie kierowniczej ciśnienia oleju zrzuca simering ten  na górze kolumny na walku kierowniczym. Kolumna Nowa bo na starej był ten sam objawy. Co może być przyczyną?
    • Przez AdrianAndrzejewski
      Witam Panowie mam pewien problem z ogrzewaniem w John deere 7530 premium.Jelonek wyposazony jest w climatronic po przestawieniu na cieple powietrze np 26C ciagnik nie grzeje.Temperatura silnika nie przekracza 75c przejechalem traktorem 25 km i to byla max temperatura .Teraz Pytanko co moze byc winne Termostat ? .daje obrazek tylko na nim wylaczona jest dmuchawa ale po wlaczeniu i tak mimo 26.5 leci caly czas zimne powietrze:(.Jest to moj pierwszy pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc

    • Przez rbtm
      Witam! Muszę kupić 4 wtryski do 6100. Na allegro i w sklepach jest tego sporo. Pytanie czy warto pchać się w zamienniki czy lepiej oryginał? A jeśli zamiennik to jakiej firmy? Różnica w cenie ogromna. Druga sprawa to jak rozpoznać oryginał ? Wybite są jakieś znaczki, napisy, numery? Nie chcę się sugerować wyjętymi z ciągnika bo nie wiadomo czy już nie były wymieniane. 
      Pozdrawiam!

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj