Zaloguj się, aby obserwować  
MrValterka

Zmiana Głośników

Polecane posty

MrValterka    4

Witam, dziś pisze o zmianie głośników do mojej valtry. Mam radio Sony gt25 4x45vat a głośniki jakieś lipne 30vat. Przy 33 vol z 50 vol głośniki pierdzą, I teraz chce jakieś dobre głośniki ze zrobię 50 vol i nie pierdzą. I teraz moje wymagania-:

-Średnica 100mm

-Moc około 45vat rms 1/szt.

-Minimum 90 decybeli

-Koszt 150 zł ale ostatecznie 200zł za 2/szt.

 

I mam pytanie czy głośniki BOSCHMANN są dobre.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tego co wyczytałem na różnych forach to są dobre, jeśli słuchasz techno. Do jakiejkolwiek innej muzyki się nie nadają.

Ogólnie warto brać markowe głośniki, nawet używane. W tej cenie dostaniesz np. Blaupunkty, do ciągnika w zupełności wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1289

Mam Boschmany 6x9 " futrzą że głowa boli czasami , rozne są o nich opinie, mam znajomych i tez mają boshmany i chwalą. Producenci podają rózne moce.. i mozna sie nadziać, jak chcesz mocne głosniki to patrz na magnes- jak jest duzy to są NA OGÓŁ mocne, są tez głosniki z magnesami neodymowymi- mniejszy magnes i dobrze gra. Głosników Pioneera i Sony bym nie kupił bo są za drogie w stosunku do tego jak szeptają, bo to graniem nie mozna nazwac...

Magnat, Hertz -całkiem dobre, Blaupunkt- nie kupiłbym, chyba ze okazyjnie.

Za 150-200 zl to kupisz 100mm z najwyzszej polki

Niektore glosniki sa zawieszone na ~gąbce poliuretanowej a niektore na gumie, oczywiscie te na gumie są trwalsze...

Najlepiej z wentylowaną cewką, ale do 50W to niekoniecznie..


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja polecam blaupunkt sa bradzo dobre lub alpine i sony x-ployd tez sa super ale drogie

ale na glosnikach nie nalezy oszczedzac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Ja polecam Pioneer lub Boschman super głośniki


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja mam głośniki Sony X-plode leżą sobie w szafie ale mam 13cm średnicy. Kupiłem je razem z radiem. A boschmana też użytkuje nie narzekam na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale na glosnikach nie nalezy oszczedzac .

Lepiej oszczedzać na oleju silnikowym, i lać superol CB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

Lepiej oszczedzać na oleju silnikowym, i lać superol CB.

 

a co ma wspolnego olej z radiem

jak nie wiesz o co mi chodzilo to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobrze wiem, o co Ci chodziło. Po prostu denerwują mnie ludzie, którzy szczędzą parę złotych jak wystawiam rachunek za naprawę np. EHR w ciągniku, a kupują zupełnie niepotrzebny sprzęt audio za kilkaset zł. Ale to tylko moja prywatna opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1289

@ coolman111 no wlasnie, chodzi o to zeby wogóle to była guma...

Autor tematu jak chce wydac 150-200 zl na 100mm glosniki to kupisz JBL albo Infinity a to juz jest sama góra...

Patrz Pan na allegro, pełno tego


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj