HubertZo909

Sieczkarnia do bizona

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
HubertZo909    0

Witam posiadam sieczkarnie do bizona Wągrowiec.

Sieczkarnia nie uruchamia się wymieniłem elektromagnes i nic to nie dało. Co może być przyczyną?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztof777
      Witam, pilnie potrzebuję pomocy odnośnie schematu pasków do Sampo Bizon 2020, czy ktoś mógłby podesłać schematy napędów - pasków z instrukcji obsługi? U mnie w wydaniu z 1995 są to strony 98-99 , może być też wydanie z 1997. Niestety w mojej instrukcji te strony się zniszczyły i nie jestem pewien jakie paski kupić
      Email - arq777@wp.pl

• Przez Jacusiek
      Witam, mam pytanko.
      Jak zresetować wskaźnik sily wiatru w bozonie? W moim jest urwany ten wskaznik i chcę zamontować nowy ale muszę wiedzieć jak go dobrze ustawić?
      Pomozecie?
    • Przez Piter333
      Witam wszystkich, mam pytanie jaką przetwornice napięcia założyć do bizona do klimatyzacji. Założyłem klimatyzacje od osobówki na 12v. Z góry dziękuję za pomoc, pilna sprawa 
    • Przez 22krystianek22
      Wiitam, kupię osłonę  wylotową do bizona Z056 1990 rok woj łódzkie 
    • Przez Mateusz100
      Witam. Mam pytanie i prośbę do posiadaczy bizona super. Czy ktoś mogłby zrobic mi zdjecie instalacji w zbiorniku i zdjecie tej kostki od lampy błyskowej i napisac ktory kabel od czego poniewaz chcialem naprawc w moim koguta ale instralacja kiepska kable po urywane i nie wiem który do czego i jak podłaczyc. W zasadzie cos tam podłączyłem bo kogut działa  jak naciskam przepone czyli by działał jak bedzie pełen zbiornik ale nie działa na ten przełącznik. Naciskam go i nie chce świecić i sie włączyć wymieniłem go i dalej nic. Proszę o pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj