-U-R-S-U-S-

Opony URSUS C-360

Polecane posty

POL1    28

Panowie jeśli szukacze tanich a nowych opon to polecam Firme Jan Frasik "KRAKUS" bo z tego co widzę to firma "HurtOpony" ma masakryczne ceny :wacko: :blink: :blink: :blink: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

No i witam spowrotem znów mam pewien dylemat wczoraj pojechałem zamówić oponki i facet mi powiedział że te 420/70r28 są takiej samej szer. jak 14.9 a takie jak 16.9 na szer a o niskim profilu to będą 480/70r28 i wróciłem do domu i nie wiem co robić czy brać te 420/70r28 czy te 480/70r28 bo chciałbym nie przesadzać z szerokością a żeby były takie szeroki jak 16.9 bo bym kupił 16.9 ale w Czeską kabinę stary typ nie wejdą wiec szukam coś o takiej szerokości jak 16.9 a niskim profilu z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Opona szerokości 16.9 o niskim profilu to 420/70/28. Ona ma wysokość opony 14.9 . Sprzedawca był pijany lub głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

Dzięki panowie jutro jadę zamówić dwa komplety i już go nie słucham bo widać jaki znawca z niego :P a mitas będzie odpowiedni ? czy coś innego polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

2100zł za sztukę bo będę brał drugi komplet a jeszcze stały klient więc trochę taniej a dętkę już nie wiem bo brałem parę drobiazgów ale chyba drogo nie policzył jak będę po drugi komplet to się zobaczy ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

No to chyba poszły do góry .......patrzyłem na małe balonowe od przyczepy i też od zeszłego roku w górę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

O kurcze ja brałem z dwa lata temu radialki 16,9 - 30 do zetora 6211 i płaciłem coś 3600 za komplet - za Taurusy - no to poszły , i to ładnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Pewnie wszystko , jechałem kiedyś za takim C - 360 na nisko -profilowych co miał założony pług 3 x 30 plus brona a ja tylko 2 x 30 , :rolleyes: i nie dałem rady - gratuluję wyboru ( ja na dziś jeżdżę na radialkach i też inny świat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

Ja na 14.9 stomilkach radialkach jeździłem z 3x35 a teraz na tych to może i jakaś kolczatka ale jakoś krótko te miałem stomilki bo z 1997 i już do wymiany a u c330M to jeszcze dobre 10 lat a są 7 lat starsze a dużo mniej nie jeździła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Wiem - uciąg inny ale czołg Z TEGO nigdy nie będzie ... <_<

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Raczej jako opona napędowa do ciągnika to lipton, bierznik się zapcha w środkowej części ziemią,nie wyprowadzi jej z pod koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

a myslalem ze juz takich nie robia

w pole zapomnij, do transportu jeszcze moze byc


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

takie oponki ma mój znajomy w c360 tylko że jakieś czeskie 14.9 wyglądają na szersze ale nic mu się nie zapycha na pewno dużo bardziej niż te zwykłe widzę bardzo tanie te oponki ale co to za firma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Budowa bierznika jest tak skonstruowana że nie wypycha tak skutecznie ziemi z pod koła jak tradycujna jodełka, ale nie twierdze że nie można na niej jezdzić.

Kliknij w link volvo i klikaj dalej w "o firmie" - polscy przedstawiciele ruskiej myśli technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj