Prop

Problem z Valtra T190

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Prop    0

Witam mam dwa problemy z ciągnikiem Valtra model T190.

Pierwszy problem dotyczy przedniego napędu który nie chce się wyłączyć i ciągle ciągnie.

A drugi problem dotyczy błędy L419 bo taki mi wyskakuje i w tym samym czasie rozłącza napęd WOM na 1000 obrotach 

a na 540 chodzi normalnie i nie wiem o co chodzi ciągnik pracuje z mulczerem Fao Far

Mikruss    489

co do przedniego napedu jezeli cewka dziala to do odkrecenia na wyjsciu z napedu obudowa lozyska i zapewne do wymiany bo ma rowki od pierscieni i nie rozlacza napedu

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Prop    0
10 godzin temu, Hvelektronik napisał:

Witam

Schowek01.png

dzięki za odpowiedz ale teraz nasuwa mi się pytanie jak do tego czujnika dotrzeć 

Mikruss    489

czujnik jest wkrecony po prawej stronie walka wom

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zjemcideser
      Witam mam taki problem ze swoją valtra problem polega na tym że nie ma w niej wspomagania. Podczas transportu te wspomaganie zginęło oraz sprzęgło wraz z hydrauliką ciągnik miał bardzo rozgrzany olej. Po przyjeździe do domu wyjąłem filtry oleju i było w nich pełno opiłków po wymianie filtrów sprzęgło i hydraulika się znalazła ale wspomagania dalej nie ma, dodam jeszcze że trochę świruje mi podnośnik. W czym jest problem, czym było to spowodowane i skąd te opiłki za wszelkie informacje bardzo dziękuję 
    • Przez xxxMarcin3
      Witam. Czy ktoś z was jest może uzytkownikiem tego modelu . Prosze o opinie . I Czy byście  ją polecili . 
    • Przez Prop
      Witam
      Mam problem z rewersem jak sie da go d tyłu to ciągnik nie chce jechać i się dusi a jak wyzeruje (dam na środek) zaczyna jechać do przodu proszę o odpowiedź co może być nie tak i jak to naprawić fajnie by było otrzymać jakieś schematy model ciągnika valtra t190

• Przez fendt1992
      Witam. Mam problem ze skrzynia w Traktorze Valtra 8450. mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy coś z tym dało się zrobić?. podczas przełączania pół biegów słuchać wyraźne trzaski w skrzyni.a na pierwszym pół biegu coś wyraźnie puka w skrzyni.najmocniej słuchać to gdy szybko sie przełącza z drugiego na trzeci pół bieg i na odwrót(z trzeciego na drugi i tak w kółko) .Dzieje sie to na postoju nawet gdy skrzynia mechanicznie jest zluzowana. dzieje sie to juz od samego kupna. dodam ze skrzynia była naprawiana na zachodzie.prawdopodobnie kosze był spalone. Skrzynie miałem rozebrana i wszytko wygląda na sprawne. nie ma żadnych wyraźnych luzów.po złożeniu nie ma poprawy dodam ze na jednym z koszów był wyraźny luz po zmienieniu jednej z tarczki luz zniknął. Czekam za jakas podpowiedzia, bo juz brakuje mi siły.Może kostka sterująca albo komputer?? co myślicie. czekam za jakimiś pomysłami. Fendt1992.
    • Przez Valtrat144
      Od niedawna jestem właścicielem nowej valtry serii t144 active i mam problem z załączeniem tylniego WOM'u . Czy ktoś z państwa wie jak poprawnie go włączyć? Gdy załącze go poprzez błotnik chodzi dosłownie chwilę i sam się wyłącza. Jeśli ktoś tak miał to proszę o pomoc. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj