mati116s

Siłownik wariatora Fahr m900 cieknie

Polecane posty

mati116s    0

Witam siłownik przyśpieszacza wariatora fahr m900 cieknie w zaznaczonym miejscu jak go uszczelnic proszę o pomoc 

205846185_524699902307731_7817743033386640429_n.jpg

sebe1033    317

a tego kołka to się nie wybija i nie rozkręca czasem ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Minkes    37

Tam z tego co pamiętam jest drut taki jak na mocowaniu siłownika w wariatorze, w środku masz uszczelnienie i tam pewnie puściło i cieknie, jeśli środek wyrobiony i na nowym uszczelniaczy też będzie ciekło pozostaje zespawac te dwa elementy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez raf
      Mam nowy ciągnik od 2 miesięcy i już po 10mth zaczął puszczać podnośnik i TUR, serwis po ustaleniu, że to rozdzielacz stwierdził iż jest normalnością że to opada, do tego stwierdzili że nie powinno się zostawiać maszyny na wyłączonym ciągniku na podnośniku. miałem kilka ciągników, ale jakoś w żadnym nic takiego mi się nie zdarzało. Proszę o info czy to normalne
    • Przez AdrianAdiBernacki
      Witam panowie zakupiłem przystawkę do kombajny deutz fahr 35.80 przystawka od claas 4 rzędowa przegnać ja sprzęgłem wszystko gra teraz został największy problem połączenie napędów kombajnu z przystawka nie są na tej samej wysokości na wałek przeglubowy za ostry kąt jeśli ma ktoś jakieś pomysły byłbym wdzięczny 

• Przez JarekPL
      Panowie mam taki problem uszkodził mi się mechanizm rozłączenia sieczkarni, a dokładnie to urwał się wał na którym jest elektromagnes. Obecnie wyłączenie sieczkarni polega w moim przypadka na zdjęciu pasów z koła. Zastanawiam się teraz czy warto inwestować w naprawę tego mechanizmu i oddać wał do tokarza czy poszukać czegoś innego. Nie wiem jak u was ale w moim przypadku to ten elektromagnes nie działał najlepiej (Model M36.10). Pytanie czy w Waszych kombajnach M35/36 lub Topline elektromagnes działa bez zarzutów ? i ewentualnie czy ktoś próbował zastąpić to rozwiązanie jakimś innym  np. z Class lub John deere?
    • Przez Prezesszef
      Witam mam problem z kombajnem Deutz Fahr 2780 nagle przestał  reagować na pedał sprzęgła. Nie idzie włączyć żadnego biegu. Jakieś pomysły co to może być? 
    • Przez ROBERTINHO
      Witam. Przymierzam sie do koszenia rzepaku. Panowie powiedzcie czy jest możliwość taka żeby kombajnem DF m660 idzie kosić rzepak? iść pewnie idzie tylko jak go ustawić? czy coś tzreba przezbrajać i czy da sie go kosić bez stołu. Pewnie troche strat będzie bez stołu. Macie może jakieś sugestie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj