Pszczolka89

Naprawa skrzyni biegów Volvo 1130

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sebe1033    317

pewnie podobnie jak reszta 😄, a to chcesz komuś zrobić czy żeby Tobie ktoś zrobił ?

Pszczolka89    0

Żeby mi ktoś zrobił... Ale jak pytałem mechanika to chce 1700zl za wymianę łożyska za 100 zł... 

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    317

to kup droższe łożysko 😆

Może z dojazdem liczy , innego nie ma gdzieś może i dalej , miałem 830 a 1130 to nowszy model ? Skrzynie miałem na osi pod pomostem przy kole , wadliwe trochę zrobione mocowanie bo lewe koło miało napęd z zębatki na wałku skrzyni bez żadnych podpór - skrzynia na 4 śruby i 5 przy tym wałku . Oberwało mi te śruby i zerwało zęby na kole ...

No może jakby tak delikatniej jeździć , ale skrzynia to pancerna bo chyba od nowości nikt nie zaglądał do środka 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez t8nv9gfxwp
      Witam, jak w temacie, jaką przystawkę 8 rzędów  używaną wybrać do Claasa Lexiona 750? 
      Pozdrawiam
    • Przez Łukaszfilip25
      Mam pytanie dzisiejszego dnia zapaliła mi się w kombajnie sampo 3085 podczas pracy kontrolka ostrzegawcza silnika podczas pracy.  Czy ktoś miał podobna sytuacje ? I wie co to może być albo jak naprawić/ zadziałać  . kombajn nie reaguje na gaz . Pracuje na najniższych obrotach.  Ktoś miał podobna sytuację? Kombajn z 2013 r 
    • Przez nowazbyszekk
      Witam forumowiczów! Czy istnieje możliwość hodowli grzybów w miejscu gdzie ich tam wcześniej nie było? Dodam, że mam działkę leśną 
    • Przez Ezkk
      Witam 
      Kombajniści mam dylemat, gdyż nie wiem sam , jak to jest z hamowaniem kombajnem zbożowym na drodze przy dużych prędkościach. Czy można spokojnie cofać joystick i zwalniać prędkość , czy nie jest to wskazane dla żywotności hydrostatu ( można powiedzieć , że hamujemy wtedy maszynę hydrostatem ). Czy bardziej wskazane jest wciśnięcie hamulców i dopiero zwalnianie hydrostatem ?
      Jak co to mój pierwszy temat także proszę o wyrozumiałość 
      Pozdrawiam i liczę na wasze odpowiedzi ( zarówno z praktyki jak i własne spostrzeżenia)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj