Micho97

Tur do ursusa c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Micho97    2

Witam jaki polecacie ładowacz 3 sekcyjny do ursusa c-360? Na oku mam trzy firmy. Wol-met, Art-tur, hydramet.

akmaly    450

Jaki to nie wiem ale zastanów się co chcesz tym ładować bo 1 bag nawozu waży do 600 kg i taki 750 kg udźwigu to tylko podnieść i powoli jechać po równym. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Pka93    2

Najlepiej będzie założyć tura do większego ciągnika. Przy c360 mam jednosekcyjny tur jeszcze z czasów PRL przydaje się czasami a jakością materiału przewyższa większość nowych "glinianych" turów. 

izydor6280    952

nie zakładaj na tego wyjucha 3 sekcji bo tego nie wykorzystasz, dwa to wpakujesz worek $$ w ładowacz z osprzętem i w ciągnik, bo ośka i układ kierowniczy zaraz wyleci, hydraulika zapewne też do rozbudowy
lepiej rozglądaj się za byle ostrówkiem czy czymś podobnym

• Thanks 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Micho97    2

Tur głównie miał by służyć do balotow z sianem i slomą oraz do podrzucania obornika na pryzmie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Witam mam ładowacz firmy metalach t229. Dosłownie przed chwilą przywiozłem bela słomy i było wszystko ok. gdy chciałem złapać bela sianokiszonki to nie chciał się zamknąć. Gdy odzienie przewody wtedy zamyka ale się nie otwiera. olej do rozdzielacza idzie ale nie wychodzi z niego do tej złączki odpowiedzialnej za zamykanie.
      byłem sprawdzić coś na szybko otóż jak zlizuje śrubę od zaworka to wszystko działa. czyli pewnie zaworek się zacina. zostaje w dole.
    • Przez soltys13
      witam 

mam problem  z ładowaczem  nd 5 018 od jakiegoś czasu   

Problem polega na tym że kiedy chcę  otworzyć siłowniki od łyszki one zaczynają pracować z ukosa nie współpracują  równo . 
      dodatkowo   ładowacz ma tendencje czasami do otwierania łyżki samoczynnie  oraz opadania.

Czy ktoś jest w stanie  mi pomóc ??
    • Przez panmino
      Czołem, nie znalazłem jednej jasnej odpowiedzi jak dobiera się hydroakumulator do ładowacza. Chodzi mi o hydroakumulator bańkowy podwójny. 
      Wiem, że pojemność hydroakumulatora jest ściśle uzależniona od pojemności siłowników i rośnie proporcjonalnie. 
      Sprzedawca zesklepu z hydrauliką siłową, na podstawie wymiaru mojego siłownika, wyliczył mi pojemność na 0,7 czyli mam dać 2 x 0,35.
      Pojemność jednego siłownika u mnie to około 0,65 l. Czy mamę rozumieć, że liczy się do tego tylko pojemność jednego siłownika? 
    • Przez velFoka
      Witam. Czy ktoś wie do czego służy te wejście w rozdzielaczu O1?

• Przez krystek_auu
      Witam, zastanawiam się nad założeniem ładowacza do New holland T5. 120 Ładowacz nie będzie pracował zbyt wiele big bagi, palety, i łyżka. Prosił bym o opinię przeróżnych ładowaczy
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj