kuba9449

Olej hydrauliczny JCB HP 46, a Fuchs 10W40MC

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba9449    24

Witam
Czy posiada ktoś specyfikacje tych olejów? Czy można je mieszać? Do fastaca producent zaleca olej JCB i żaden inny, do JD znowu fuchs i żaden inny, a muszę przekładać maszyny między tymi dwoma ciągnikami.

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

sylwek23111    71

Wg mnie na 99% się zważą. Taka mała anegdota: Pożyczyłem raz od sąsiada przyczepę w której było trochę oleju hydraulicznego hl 46 i zważyło mi olej w skrzyni biegów w której był hipol 6 czyli klasy GL-4. Spuściłem olej ze skrzyni biegów, wlałem trochę nowego, znowu spuściłem, dolałem do stanu i dalej był zważony. Dopiero jak wypłukałem olejem napędowym i odręciłem od spodu blachę żeby spuścić to udało się pozbyć tego dziadostwa. To była co prawda stara 60-siątka ale od tej pory zwracam na to uwagę. 

tomo12    248

Fastrac posiada oddzielny zbiornik na olej? 

Wymienione przez Ciebie w tytule oleje posiadają zupełnie inne przeznaczenie.

Chodzi o maszyny w Twojej galerii? Jeżeli tak to w JD masz najprawdopodobniej skrzynie i hydraulikę razem, więc tam oleju hydraulicznego nie powinieneś stosować niestety. 

Wiadomość z agroFakt.pl

kuba9449    24
Dnia 17.06.2021 o 02:17, tomo12 napisał:

Fastrac posiada oddzielny zbiornik na olej? 

Wymienione przez Ciebie w tytule oleje posiadają zupełnie inne przeznaczenie.

Chodzi o maszyny w Twojej galerii? Jeżeli tak to w JD masz najprawdopodobniej skrzynie i hydraulikę razem, więc tam oleju hydraulicznego nie powinieneś stosować niestety. 

Fastrac posiada zbiornik oddzielny. JD to jest nie ten z galerii, tylko 6175r na skrzyni bezstopniowej.

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vailus
      Pytanie dla znawców tematu. Czy można mieszać płyn chłodniczy z glikolem i bez glikolu? Kolor jest ten sam. Zamówiłem kiedyś przy okazji większego zamówienia banke płynu do chłodnic w mocno okazyjnej cenie, z myślą że to mzoe jakaś pomyłka w opisie i okaże się że to płyn do spryskiwaczy ewentualnie. Jednak okazało się że to płyn do chłodnic tylko ze nie śmierdzi specyficznie tym glikolem. Stąd moje pytanie czy owe płyny można mieszać?
    • Przez MaciejBJG
      Witam, posiada ktoś wykaz wszystkich filtrów i jakie oleje gdzie idą oraz ile oleju w dane miejsce. Ciągniki którym będziemy z tatą robić przegląd to:
      Massey Ferguson 7726 Dyna-6
      Massey Ferguson 7626 Dyna-6
      Fendt Favorit 926 Vario

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i życzę udanej pracy przy swoich sprzętach.
    • Przez KOSTEK12
      Witam,przymierzam się do wymiany oleju oraz filtrów i widzę że jest spora rozbieżność w cenach więc jakie są wasze opinie i doświadczenia w tym temacie,na początek zapytam o tego producenta http://sklep.domix-agro.pl/product_info.php?products_id=721 jest to najtańszy filtr jaki znalazłem do hydrauliki w Case
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj