Agrorozkminiacz

SDF edoc deutze i inne instrukcje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witam ostatnio zauważyłem na dwóch portalach aukcyjnych ktoś wystawił katalog 17gb danych katalogów, instr. obsługi i serwisówek do większości maszyn grupy sdf do 2016roku za parę stówek. Zastanawia mnie co to jest, jakiś fejk? gdzie jest haczyk bo wydaje mi się to strasznie tanio jak na cenę za taką kopalnię danych. Wie ktoś coś co to jest? kupił już to ktoś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvelektronik    24

Witam a link gdzie do ogłoszenia albo tytuł  chociaż. Jest możliwe że ktoś sprzedaje cały program do grupy sdf nic dziwnego dogadać się i brać nap odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wrzuciłem bo nwm czy można tak rzucać na lewo i prawo linkami ogłoszeń 😅 pytam bo cena 600zł za 17gb danych, katalogów i serwisówek to dla mnie podejrzana sprawa, gdzie przeciętna jedna serwisówka kosztuje 150-200 -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupować kupować kupować ;)

 


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj