Polecane posty

slavo666    0

Witam jest ktoś wstanie powiedzieć coś na temat wersji ze zdjęcia. Nie  chodzi mi o konktetnie ten pług tylko o tą wersję na takiej ramię. To jest chyba wieżyczka starego typu. Skiba zabiera chyba 35cm bez możliwości regulacji. Co jeszcze. Warto coś takiego zakupić? 

plug-lemken-opal-120-3skibowy-bielsk-podlaski-527221633.jpg

plug-lemken-opal-140-obrotowy-4-skibowy-476667503.jpg

jarecki7745    88

Posiadam taki z pierwszego zdjęcia ciężki jak cholera ładnie kryje wywaliłem przedpłużki regulacja jest chodzi z zetorem 7745 i zabiera cały ślad koła po przesiadce z naszego radła jestem zadowolony,2 lata temu kupiłem za 5500 z dowozem ma podwórko bez kółka z częściami niema problemu wszystko jest na necie i orginał i zamiennik kwestia ceny

akmaly    469

Lemken stosował ( stosuje ) regulację za pomocą klinów które montuje pomiędzy słupicę a podstawę. Oczywiście po takim zabiegu trzeba regulować wszystko od nowa - kwestia czy tej regulacji starczy. 

Wiadomość z agroFakt.pl

slavo666    0

A jak wytrzymałością takiej wieży i elementu obrotu w porównaniu z nowszą wersją. Wiadomo że nawet najlepszą konstrukcje można połamać. W którym miejscu szukać pęknięć lub wzmocnień? 

Pka93    2

Widziałem wiele pługów w tym naprawdę bardzo mocnych w teorii. Zawsze trzeba dobrze obejrzeć konstrukcję, oraz elementy robocze. To zawsze decydujące przy zakupie pługa. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tommy66692
      Witam jak ustawianie głębokość na kółkach kopiujących w sn300 z okolic 2018 roku? Może ktoś podrzucić foto, sieje bez zagarniacza 
    • Przez slavo666
      Witam 
      Czy orientuje się ktoś co znajduje się w górnym uchwycie siłownika obrotu takim jak na zdjęciu. Nie wiem czy to miejsce należy smarować jeśli tak to w jaki sposób? Z drugiej strony jest smarowniczka, natomiast u góry niczego takiego nie widzę. 
      Zdjęcie tylko podglądowe. Ja mam identyczny silownik z kostką o góry z tym że sworzeń nie posiada otworu na środku tak jak tutaj.

• Przez DawidKaluzinski
      Jak uważacie czy maszyny tej firmy są dobre?
    • Przez 5120CASE5120
      Cześć wam,  czy ktoś juz myślał o nabudowaniu sadzarki na brone wirową lub glebogryzarke? Myślę nad czyms takim mam sadzarka akpil ( i spomasz na znajomego na złomie lecz nie wiem którajest lepsza, ktoś posiada? ). Ktoś ma taki zestaw? 
    • Przez adamch
      Witam, potrzebuję opini na temat pługów zagonowych Zabiel. Interesuje mnie głównie jakość wykonania i wytrzymałość poszczególnych elementów  tego pługa. Proszę o opinię użytkowników.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj