Dawidmajster

Rozsiewacz Amazone zaf regulacja wysiewu

Polecane posty

Witam posiadam rozsiewacz zaf 603 i mam mały problem.Przy rozsiewaniu saletry czy mocznika mam mijaki na polu nie może dosypać do 12m

sypie max na 8m.Rozsiewacz ustawiony w poziomie czy pod nachyleniem żadnego efektu nie ma.Polifoskę rozsiewa idealnie.

Jakie posiadacie w swoich zaf łopatki i jak daleko wam rozsiewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

    • Przez asful
      Rozsiewacz vicon rs-edw problem polega na skalibrowaniu wagi nie mogę prawidłowo jej ustawić   
    • Przez happyrolnik
      Witam. Zakupiłem rozsiewacz marki Vicon rs-edw z 2005r z komputerem sterującym Focus control box i nie posiadam instrukcji obsługi tegoż rozsiewacza. Dodam jeszcze ze nigdy nie miałem doświadczenia z rozsiewaczem talerzowym gdyż wcześniej posiadałem pneumata. nie mam pojęcia jak go prawidłowo ustawić. Szpary przy lejach otwierają się przez siłowniki elektryczne na komputerze gdy ustawie np. 200 kg komputer sam mi ustawia odpowiednia wielkość szpary która dopasowuje to do prędkości ciągnika, ale oprócz tego mam jeszcze kolo tarcz wysiewających taka dźwignie a kolo niej literki od A do T i własnie nie wiem do czego one służą i ma żadnych cyfr tylko te własnie litery. Czy ktoś posiada taki rosiewacz lub wie jak to ustawić do danego nawozu






      . Z góry dziękuje za odpowiedz.
      Ps. przesyłam zdj komputera jak i rozsiewacza





    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj