DawiSo

Prasowanie, zbieranie i owijanie

Polecane posty

DawiSo    6

Witam. Ile brać za prasowanie, zwiezienie i owinięcie beli dodam, że folię kupuję ja. Czy 55zł od sztuki to dobra cena?

Edytowano przez DawiSo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że jak z Twoja folia to jest to za mało.. Samo prasowanie to 15 zł co najmniej od sztuki, ale z dzisiejszymi cenami to i niektórzy po 20 będą brać. A gdzie do tego jeszcze koszt zwożenia, owijania i foli? To tylko moje zdanie. Eksploatacja sprzętu też kosztuje.
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że jak z Twoja folia to jest to za mało.. Samo prasowanie to 15 zł co najmniej od sztuki, ale z dzisiejszymi cenami to i niektórzy po 20 będą brać. A gdzie do tego jeszcze koszt zwożenia, owijania i foli? To tylko moje zdanie. Eksploatacja sprzętu też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak za malo jak gotowa bele idzie kupic za 80 zl ja z folia biore po 40 zl i to normalna cena nie wezmiesz chyba wiecej za usluge niz gotowa bela kosztuje , chyba ze robisz wieksze bele i tnesz nizami to cena ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na jakim ciśnieniu prasujecie siano prasą pasową? jaka średnica i ciśnienie rdzenia robić aby były ładne belki i siano się nie psuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12165
pawloxhxx napisał:

jak za malo jak gotowa bele idzie kupic za 80 zl ja z folia biore po 40 zl i to normalna cena nie wezmiesz chyba wiecej za usluge niz gotowa bela kosztuje , chyba ze robisz wieksze bele i tnesz nizami to cena ok

a co ma cena beli do ceny usługi 🤔 jak kogoś stać robić poniżej kosztów ... prasowanie 20zł owinięciez folią 20zł minimum a zwożenie to już zależy od odległości minimum 10zł jak blisko jak dalej to i 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12341
5 godzin temu, DawiSo napisał:

Witam. Ile brać za prasowanie, zwiezienie i owinięcie beli dodam, że folię kupuję ja. Czy 55zł od sztuki to dobra cena?

Ja za taką usługę płaciłem 55zl/szt. Prasa Krone comprima f 155xc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
6 godzin temu, BooMHeaDShoTYT napisał:

Ostatnio widziałem gotowe bele z 2021 z młodej trawy po 120zl. Ze starszej po 100.

Cały rok mam ogłoszone po 80, nawet jednej nie sprzedalem. Skasowałem dwie łąki to w tym sezonie wykorzystam. Widywałem ogłoszenia po 50 za bele koniczyny, taki to sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12165

tamten rok urodzajny na trawy i ten nie gorzej się zapowiada a coraz częściej ludzie ze zwierząt rezygnują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22

U nas na rejonie nikt nie patrzy ile gotowa bela kosztuje za bele z polskiej prasy to 20 zł to minimum po zachodnich cena usługi na gotowo tylko podstawienie przyczep we własnym zakresie to 60 zł. A te ceny są z tego że raz wszystko jest drogie a dwa takie usługi biorą tylko najmniejsi rolnicy bez sprzętu którzy mają przykładowo 1 ha w 3 kawałkach. 

Edytowano przez roman099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj