maciek916

case MX100c lapa ostrzegawcza

Polecane posty

maciek916    4

koledzy chce założyć lampę ostrzegawczą koguta i mam pytanie czy instalacji jest wyście na niego  o w słupku w miejscu którym powinien być widać kabel ze sówkami ale gdzie jest druga strona do przełącznikowa i w który miejscu jest on

• Haha 1

Lewy410    10

Witam poszukuje elektryka do case 110MX jestem z okolic Kutna wywala po włączeniu rewersu N nie mogę ruszyć 

6465    4445
Napisano (edytowany)

Jest w Pacynie dobry mechanik od Germanów. Tam poszukaj.

Edytowano przez 6465

Wiadomość z agroFakt.pl

Lewy410    10
11 godzin temu, 6465 napisał:

Jest w Pacynie dobry mechanik od Germanów. Tam poszukaj.

Daj mi namiary o kogo chodzi

Ed2000    2
Napisano (edytowany)

,,maciek916,, case mx ma instalacje na  koguta w lewym słupku masz wsuwki do lampy, a z prawie strony koło świateł awaryjnych masz kostkę pod przełącznik na lampę ostrzegawczą.

Edytowano przez Ed2000

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mike221
      Witam, mam problem, podczas pracy z ładowaczem czołowym wyje pompa hydrauliczna w ciągniku, wybija biegi (świeci się pomarańczowa kontrolka od skrzyni biegów) i ciągnik nie chce jechać. Po zrestartowaniu skrzyni biegów (wciśnięciu i odpuszczeniu sprzęgła) ciągnik dalej jedzie. Pompa wyje także podczas podnoszenia tylnej klapy belownicy. Poziom oleju hydraulicznego jest prawidłowy. Problem dotyczy samej pompy hydraulicznej? Jak tak, to czy regeneracja wystarczy? Czy może problem leży ,,głębiej"?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez wojtek1312
      Witam wie może ktoś jaka może być przyczyna braku regulacji szybkości opadania podnośnika w case 5140? Pokrętło działa kręci się normalnie natomiast brak efektu opada zawsze z tą samą prędkością wydaje mi się że jest na najwolniejszym możliwym. Jest też problem z podnoszeniem na wolnych obrotach podnosi trochę za wolno dodam że pompa była sprawdzana i jest wszystko ok są jakieś inne możliwości?
    • Przez Andriu3006
      Witam. Mam problem z hamulcami hydraulicznymi do przyczepy w case 5130. Po wciśnięciu hamulca najpierw hamuje ciągnik a dopiero po chwili przyczepa. Czy tak powinno być? Czy to się jakoś reguluje?
    • Przez Marioba
      Cześć! 
      Planuje zakup traktora i ostatnio oglądałem ciągnik Case International 955 (wersja z kabiną Comfort 2000). Podczas jazdy na wstecznym ze skrzyni (lub mostu?) zaczął wydobywać się dziwny dźwięk, coś w rodzaju harholenia. Dodam że wszystkie biegi wchodzą prawidłowo łącznie ze wszystkimi wstecznymi. 
      Co to może być? I jak drogie mogą być naprawy? Proszę o parady użytkowników i osoby które mają styczność z tymi traktorami 😉
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj