ahten

NIe dziala kontrolka temperatury JD 2140, ciezko wchodza polbiegi

Polecane posty

ahten    90

W jd 2140 od kilku dni nie dziala mi kontrolka temperatury. Wymienilem juz vzujnik cisnienia oleju oraz czujnik temperatury na silniku, popsprawdzalem przewody, bezpieczniki sa ok i nadal nie dziala... Co moze byc przyczyna?

Oraz jeszcze jedno pytanie o wczesniejsze objawy, a mianowicie po rozgrzaniu traktora, gdzies po godzinie pracy na polu, ciezko wchodza polbiegi Czym to moz ebyc spodowdowane?

igor10246    259

jeśli chodzi o licznik  to na regenerację do elektronika, bo masz jeden od wszstkiego, a biegi ciężko wchodzą, znaczy żółw/zając czy 1-2-3-4, jak żółw zając to może pompa się kończyć, jak 1234, to mogą sychronizatory, generalnie to za mało danych podałeś, jeszcze napisz jaka kabina, bo w sg2 są linki, w pozostałych masz normalnie dźwignie na dole 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

ahten    90

ale na liczniku moze jedna kontrolka nie dzialac? czym to moz eyc spowodowane?

kabina sg2

po rozgrzaniu zolw/zajac slabo wschodzi, czesto ciezko wlozyc. 

Jak mozna to sprawdzic?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marek911
      Witam. Co moze byc przyczyna ze jak dam na opuszczanie to podnosnik podnosi dochodzi max do gory i opada. Nie opada tak jak to normalnie powinno byc tylko na opuszczaniu idzie w gore i wtedy dopiero opada. Oczywiscie mam EHR 
    • Przez seba836
      Witam chciałem zamówić filtr oleju, olej silnikowy gdzie polecacie zamówić na internecie?  https://allegro.pl/oferta/john-deere-olej-silnikowy-plus-50-ii-15w40-20l-10161440803  kupił ktoś tutaj kiedyś bo opinie dobre?
    • Przez seba836
      Witam mam problem z wyłącznikiem prądu jak się pomylę i kliknę dwa razy na ON to nie chce się już włączyć przez kilka godzin/dni. Ostatnio czekałem 2 dni i normalnie po tym działa wiecie o co może chodzić i jak to obejść ?
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi

Caps Lock!
    • Przez Bogdan0077
      Witam, 
      Tak jak w temacie, poszukuje mechanika z tych okolic. Hydraulika nagle zaczęła drgać i nie ma ciśnienia na wyjściach. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj