Marek12r

New Holland T5 - Kod błędu 2040

Polecane posty

Marek12r    0

Co jakiś czas zapala mi się kod błędu 2040 w new holland t5, ale tylko na drugim  przełożeniu czy ktoś wie dla czego, niby znalazłem że to zwarcie elektromagnesu sprzęgła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid1146    9

Ja stawiałbym na czujnik któregoś z zakresów wynika to z opisu usterki. 2040-Niezgodne przełączniki stanu dźwigni zmiany biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek12r    0
2 godziny temu, Dawid1146 napisał:

Ja stawiałbym na czujnik któregoś z zakresów wynika to z opisu usterki. 2040-Niezgodne przełączniki stanu dźwigni zmiany biegów

A można tak jeździć, nic się nie dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167
Napisano (edytowany)

600 godzin zrobione z tym błędem. Nie ma czasu odstawić na warsztat bo po 10-18 godzin na dobę jeździ. teraz sie siewy kończą i jedzie do mechanika bo nie wiadomo czy coś poważnego sie nie odwali.

Edytowano przez 90210grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek12r    0
Dnia 22.05.2021 o 23:21, 90210grzesiu napisał:

600 godzin zrobione z tym błędem. Nie ma czasu odstawić na warsztat bo po 10-18 godzin na dobę jeździ. teraz sie siewy kończą i jedzie do mechanika bo nie wiadomo czy coś poważnego sie nie odwali.

To napisz co było przyczyną 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek12r    0
Dnia 2.06.2021 o 17:24, 90210grzesiu napisał:

Jeszcze do mechanika nie dojechał. Jak tam trafi to napiszę.

Juz dojechał do mechanikA? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167

Ciągle jeździ. Jeszcze doszły problemy z cp czyli sprzęgło i kazali jeździć aż sprzęgło się skończy to sobie traktorek pracuje w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek12r    0
2 godziny temu, 90210grzesiu napisał:

Ciągle jeździ. Jeszcze doszły problemy z cp czyli sprzęgło i kazali jeździć aż sprzęgło się skończy to sobie traktorek pracuje w najlepsze.

Ale coś Ci mówili odnośnie tego błędu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zzajcev    0

I co Panowie jaka przyczyna wyświeltania kodu bledu 2040, mam podobny problem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek12r    0

Po robocie wiosennej idzie do mechanika, i będę mu mówił o tym błędzie, póki co jeździ normalnie błąd zapala się tylko na drugim zakresie co jakiś czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek12r    0
Dnia 7.03.2022 o 20:51, Zzajcev napisał:

I co Panowie jaka przyczyna wyświeltania kodu bledu 2040, mam podobny problem ? 

A ci coś się dzieje z tym błędem, czy działa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol23    1

I wie ktoś może co oznacza ten błąd 2040 bo u mnie tez się zaczął pojawiać na 2 zakresie? Mozna jeździć z tym błędem bo chciałem zakończyć orke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek12r    0
Dnia 16.11.2022 o 20:03, karol23 napisał:

I wie ktoś może co oznacza ten błąd 2040 bo u mnie tez się zaczął pojawiać na 2 zakresie? Mozna jeździć z tym błędem bo chciałem zakończyć orke?

Można ją tak 5 lat jadę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiekc
      Witam czy ma ktoś schemat lub wie jak złożyć membranę zaworu wabco od pneumatyki ? 

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj