Zaloguj się, aby obserwować  
waldek315

HL,HW

Polecane posty

waldek315    2

Witam chciał bym kupić 3 hl 6011 do remontu z dokumentami po 6tys/szt. i wyremontować ją na stan idealny i sprzedać ją. Jak myślicie ile mogę dostać za taką przyczepę na allegro ceny są od 15 do ponad 20 paru tysięcy. czy opłaca się remontować. chodzi mi o to czy ktoś za taką kasę kupi taką hl czy hw po remoncie nie chcę wydawać na darmo kasy żeby później przyczepa stała a kuca by nie było a chciał bym sprowadzić parę 2-3 zrobić i sprzedać i z 2 zrobić dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że np ja bym nie dał 20 tys za starą przyczepę nawet jakby była w idealnym stanie jak nową można już dostać za ok 30 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

a ile byś dał za hl 6011 po remoncie bo nie wiem czy brać je i remontować czy sobie odpuścić myślę że spokojnie 15 tys można brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

może i by ktoś kupił za te 15 ale ja i jak wielu innych bym wolał kupić sam z rajchu i sam sobie wyremontować ,sory ale taka jest prawda


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak @Arturo.Zrobisz sam i chociaż wiesz że dobrze.Podając np. niektórych handlarzy cigników, przywożą z zagranicy ze złomu 3 ciągniki i z tego składają jeden, nowy lakier i nikt się nie pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

nie wontpie ze byś ją odwalił na glanc ale wole zeby kasa została u mnie i policzył bym swoje godz ale allegro jest duże i na pewno ktoś by kupił zawsze można coś spuścić z ceny i byś miał i tak zarobione , życze powodzenia :)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

A może ktoś wie gdzie można dostać części do hl,hw jeszcze nie mam ich u siebie ale chciał bym mieć jakiś dostęp do części jak by co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

ciezko bedzie zeby coś ci zostało ja czymś takim sie zajmuje i nie jest lekko musisz cos robic naprawde dobrze zeby to poszło za ta cene co chcesz ale to wymaga dużych nakładów i przedewszystkim czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

to wiadomo że wszystko czasu zajmuje chciał bym to tak robić

cała rama dolna i górna piaskowana mam już namiary na firmę co piaskuje i może nawet mi to ocynkują albo pomalują podkładem , nowe burty , plandeka, oświetlenie typu LED , nowe węże i przewody, jeśli trzeba nowe opony i inne rzeczy które nadają się do wymiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wątpię żebyś 6011 sprzedał powyżej 13 tyś.Przyglądam się od roku przyczepom i te po 20 tyś są tam dalej.Ja w tamtym roku chciałem sprzedać D-47 za 7 tyś [ładną,pomalowaną, nakładki,opony dobre zarejestrowana]to się ogłaszałem z 4 miesiąca,miałem 4 telefony 2 przyjechało 1 dawał 5 tyś.

Nie ma kupców na przyczepy.

Teraz kupiliśmy przyczepę 11,5 tony ładowności,na 3 strony wywrot,burty drewniane ale dobre,tylko pomalować,z porządną ramą, za 16,5.

Ja w tamtym roku kupiłem praktycznie samą ramę z Czeskiej 9 tonową [taka jak hl 8011]za 5 tyś.Po remoncie wyszła 12,5.Burty 1,2m od dołu otwierane.

Lepiej w takie remonty się nie pchaj,bo nie zarobisz.Nikt nie da za 6011 15 tyś.

A że się ogłaszają,no każdy może, bo od tego mamy demokracje.

Każdy pisze co chce i woła ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

No właśnie zrobić dla siebie. Mam u siebie w galerii zdjęcia 2 przyczep wyszykowanych na tip top, trochę wkładu w nie było i szkoda by było je teraz sprzedać, jakby tak policzyć to może bym miał za 3 wyremontowane D-47, 2 nówki 6 tonone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Tak do trocin. Tam pod którymś foto pisałem że mam 4 takie zrobione, Jeszcze mam jedną D-47 ale ma nadstawki sciągnięte bo ma zrobione do wywrotu do tyłu a teraz muszę mieć na bok bo w magazynie wysypuje i do tyłu nie chcą zlatywać bo nie mogę do końca podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a u nas pewien handlarz ma non stop klikanaście HL na stanie aczęsto ładują na tira i w polske. Podamwam ceny Ludzie łapia jak pelikany gwodździe. Ramy są piaskowane, nowe burty robione samemu cacy lakier, instalacja nowa, hamulce tip top a wiec

THK 5 -13 tyś

HW 60.11-16 tyś

HW 80.11- 21tyś


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

@UrsusCzesio czytałem gdzieś że chcesz kupić hl czy hw chcesz do siebie czy na handel ? ile byś cenił taką po remoncie oczywiście rama piaskowana nowe burty oświetlenie LED instalacje nowe hamulce igła, nowa plandeka chodzi mi o hl 60.11 bo mam gościa co ma 3 takie tylko bury do wymiany może 1 komplet burt z tych 3 zrobiło by się do pomalowania i nowe instalacje. Na szerokim ogumieniu ceni sobie po 6tys za szt.do rejestracji i musiał bym nająć transport bo mam do gościa 120km w jedną stronę opłacało by się brać i robić na tip top. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale ona jest w miare kompletna? Hmm bo jeżeli robic na tip top i mieć do wyboru przyczepe kompletna ale znudzaona życiem za 6 tyś a mieć możliwosc zakupu samej ramy za te 3 tyś to lepiej kupic sama rame tak czy siak wszystko wywalasz. No jeżeli plandeka i oświetlenie takie jak mówisz i wszystko nowe to 18 tyś wołaj. Ja chcę brać i znalazłem dosc blisko za 3 tyś tylko nie wiem czy czasami nei jest sztywna :) I nawet ma burty i podłoge takzem oze na zniwa bym ja wziol tyle się pianka uszczelni po znwiach od nowi i może sprzeda


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A nie wie ktoś ile by kosztowała nowa zabudowa na HL z firmy Conow na 3 strony żeby wywrot był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Hmm ciekawa oferta, ale widzę na 2 strony. Mam właśnie hl do wyremontowania bo paka się sypie ale chyba zrobimy swoje wszystko, tylko tak chciałem się zoorientować ile by wyniosła z Conow przeróbka na 3 strony bo mają ciekawą oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

zawsze można kupić górną ramę od hl i kupić nowy tłok z mocowaniami wszystko pospawać poprzykręcać i będzie hl-ka na 3 strony. @dawidg2 skąd jesteś bo widzę że z wielkopolski a dokładnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja tak myślałem kupić górną ramę od wywrotu z ciężarówki jakiejś albo kupić nową całą góre robioną w polsce i wpasować na Hl-ke.

 

 

Między Lesznem a Gostyniem mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj